Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Michał Miotke

Zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii wirtualnego świata.

Swoją przygodę z virtualem rozpoczął w Cesarstwie Aztec na trop, którego trafił zupełnie przypadkiem szukając solucji do gry ^^. Pełniąc służbę nowego i niezorientowanego w realiach świata obywatela głosił swoje poglądy nie zważając na hierarchie aktualnie tam obowiązującą. W wieku 12 lat mianowany prezesem Narodowego Banku Cesarstwa Aztec i Rektorem Uniwersytetu następnie z woli władcy, Montezumy został premierem tego nieistniejącego już państwa. Obejmując tak ważne stanowisko stał się osobą, której najbardziej zależało na przetrwaniu CA. Protestował i strajkował czego skutkiem była kłótnia z Montezumą podczas, której nieziemsko go obraził w wyniku czego zachęcał mieszkańców do zmiany miejsca zamieszkania na Scholandię.

To tylko 1 i najkrótszy etap życia naszego bohatera. Mając niespełna 13 lat przeprowadził się do Scholandii. Tam żył swoim życiem nie zwracając uwagi na politykę i panujące prawa. Był mało znaczącym obywatelem co pozwoliło mu na bez problemową zmianę miejsca zamieszkania. Tym razem celem Frodo stało się Księstwo Sarmacji.

Tym samym rozpoczął się najbardziej kontrowersyjny i pełen zwrotów akcji etap. Początkowo starał się zabłysnąć jako działacz kulturowy. U boku markiza Staniszczaka rozwijał się zdobywając zaufanie coraz to szerszego grona obywateli. Brak znajomości HTML uniemożliwił mu dalszy postęp w pracach. W Sarmacji poznał Khanda i Precelika, którzy jako nowi obywatele zapoczątkowali działalność Korporacji Innuendo. Jednak tutaj tow. Miotke także rozpoczął nie do końca zgodną z normami pracę. Stworzył dwa klony, bedąc jednym stał się zakonnikiem publikującym zapierające dech w piersiach rozważania do Pisma Świętego, a będąc drugim stawał się oszustem, który dzięki spadkowi w postaci sieci firm dorobił się fortuny na nielegalnych interesach. Cała sprawa wyszła na jaw, a tow. Miotke uciekł do Scholandii.

Tutaj wykazał się wielkim zaangażowaniem tworząc liczne placówki kulturalno-naukowe. Wstępując do partii Wiktora Kolińskiego stał się bardzo dobrze znaną osobą w KS. Będąc blisko sukcesu znów zaprzepaścił swoją szansę. Mianowany Prezesem Scholandzkiego Związku Skoków Narciarskich zorganizował konkurs ustanawiając nagrody pieniężne, których nie był w stanie pokryć. Przecenił swoje możliwości przekonywania przedsiębiorców do sponsoringu instytucji. Placówka okazała się nie wypłacalna, a cała odpowiedzialnością obarczono Pana Miotke. Postanowił zrezygnować z wirtualnego świata jednak po rozmowie z Khandem wstąpił w szeregi MW.

Tworząc akordowo ogromne ilości placówek przyczynił się do szybkiego rozowoju Mandragoratu. Uhonorowany tytułem sekretara wstąpił w szeregi partii towarzysza Kellera, która w tamtym okresie wygrała wybory. Pan Miotke został Komisarzem Ludowym d.s. Kultury i Nauki kontynuując swoją działalność za która został wyniesiony do tytułu podlorda. Tym razem również nie poszło po jego myśli. Z nie wyjaśnionych przyczyn (niech Ci będzie Khand) postanowił stworzyć swoje państwo. Wielki bunt obywateli MW skłonił go jednak do odwrotu i porzucenia wirtualnego świata tym razem na dobre...

Po upływie 6 miesięcy tow. Miotke znów dawał się zauważyć na LDMW. Jednak nie jako pełen zapału obywatel, ale jako skruszony i leniwy skazaniec. Wszystko zmieniło sie dnia 4.12.2007 roku kiedy został mianowany Szefem Kancelarii Prezydenta Mandragoratu Wandystanu. Rozpoczął swoją działalność od nowa miejmy nadzieje po raz kolejny, że tym razem wszystko będzie przebiegało zgodnie z prawem.

P.S. Pracę dedykuję Mandragorowi Jutrzenki, Piotrowi Khandowi wirtualnemu, ale oddanemu przyjacielowi. Oby każdy potrafił tyle razy wybaczyć.