Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Pralnia samoobsługowa

Logo

Adres instytucji

Pralnia samoobsługowa
ul. Partii Maki 12
(skrzyżowanie z ul. Arafata)
Zejn Wanda, Zongya

Opis instytucji

Pralnia samoobsługowa jest położona w samym centrum kibucu Zejn Wanda na rogu ulic Parii Maki i Arafata. Pralnia oferuje pranie wodne w pralkach o pojemności 8 kilogramów oraz suszenie w suszarkach bębnowych.

Nazwa pralni mogłaby sugerować, że należy je zrobić samemu, jednak na miejscu zawsze jest obecna obsługa, najczęściej w postaci wolontariuszy, którzy służy radą oraz pomocą w doborze odpowiedniego programu prania — w myśl zasady, że myślenie kolektywne przeważa myślenie jednostki.

Nasze pralki i suszarki wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne zespołu naukowego Politechniki Precelkhandzkiej (Trybuna Lawanderystyki Stosowanej, jednostka interdyscyplinarna Wydziałów Włókna, Chemicznego i Mechanicznego), co zapewnia najwyższą jakość prania, suszenia i przede wszystkim oszczędność czasu. Ilość programów umożliwia zastosowanie najlepszych parametrów dla określonej odzieży. Dysponujemy również najlepszymi proszkami i płynami do płukania.

Suszarki o pojemności bębna 8 kilogramów są dostosowane do wysuszenia pełnego wsadu wypranych ubrań. Wypierzemy i wysuszymy, a Ty, drogi robotniku, droga robotnico, miejcie więcej czasu na budowę socjalizmu. Możecie odebrać swoje pranie w dogodnym dla Was momencie.

Korzystanie z pralni jest bezpłatne. Obowiązuje limit jednego prania tygodniowo.

Pralnia

Wnętrze pralni