Nr 30
Arona 24.08.2003
PWW "PRASA"
© Dani v 3.0
kontakt: dani10@o2.pl

Wkładki:
redakcja
reklama / ogłoszenie
współpraca

NAKŁAD:

archiwum    |    salon prasy

  strona  1  2  3  4  5  6  7  8

Od redaktora naczelnego

    Dziś oddaję w Wasze ręce jubileuszo- wy 30 numer Głosu Weblandu. Impreza z okazji 2 urodzin przebiegła nadzwyczaj pomyślnie i hucznie. Mimo małych kompli- kacji (zabawę trzeba było przenieść z kanału #5prowincji do baru w Kakutach) było wspaniale i goście byli zachwyceni. Gdy się rano na kacu obudziłem, wsko- czyłem do samolotu i poleciałem na waka- cje. Podczas gdy opalałem na plaży swój pogrążony w alkoholu organizm, mój zastępca - Boguś - ciężko pracował nad wydaniem 29 numeru. Mimo małego poślizgu czasowego (problemy z inter- netem) GW nr29 wyszedł i był na prawdę udany.

    Odpocząłem, wróciłem i od razu zabra- łem się do pracy nad numerem, który właśnie trzymacie w ręku. Jak widać, jest on dość obfity (8 stron), a to dzięki wciąż powiększającej się redakcji, która obecnie liczy 15 osób. Tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury. (RK)

    Lada dzień zakończą się testy i budowany przeszło rok TRIGLAV stanie się faktem. Czy prowincje powinny czekać na ten moment czy już teraz podjąć odpowiednie kroki przygoto- wawcze? Co w tym kierunku robi Rada Republiki Weblandu? O wielkich przy- gotowaniach na historyczny moment otwarcia systemu gospodarczego czytaj na stronie 6.

    Giełda Papierów Wartościowych w Elsynor potrafi dokopać. Przekonali się o tym na własnej skórze ci, co myśleli, że każdy jej ruch da się przewidzieć. Ogromna recesja opustoszyła portfele wielu inwestorów. Jak to się stało i w jaki sposób gracze "wyciągają" z elsynorskiej Giełdy Papierów Wartościo- wych ogromne sumy pieniędzy czytaj na stronie 2.

r              e              k              l              a              m              a

                            SPROSTOWANIE:
    W poprzednim numerze (29) trzy artykuły nie zostały podpisane. Odpowiadając na prośby naszych Czytelników, przedstawiam autorów w/w tekstów: Soran ("Temida na ławie oskarżonych"), Kazio Wichura ("Świnka z drew- nianą nogą"), Boguś ("Tenis - Welcome Webland Cup").
                                                     Redaktor Naczelny