Nr 32
Arona 19.10.2003
PWW "PRASA"
© Dani v 3.0
kontakt: dani10@o2.pl

Wkładki:
redakcja
reklama / ogłoszenie
współpraca

NAKŁAD:

archiwum    |    salon prasy

  strona  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Od redaktora naczelnego

    Witam serdecznie po miesięcznej przerwie... Tak się zaczynał ostatni numer GW, ostatni nie tylko jako numer, ale również ostatni dla Radosława "Daniego" Klimczaka, od dzisiejszego numeru zrezygnował ze stanowiska Redaktora naczelnego Głosu Weblandu, które zająłem ja, czyli Boguś. Dotychczas byłem Radka zastępcą..., a teraz on jest moim, a to ponieważ Radek nie zrezygnował całkowicie z GW, ale tylko zamieniliśmy się "stołkami". Zmiana wyni-kła z braku czasu i realowym zapraco-waniem. No, ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło. Mam nadzieję, że ja spisze się równie dobrze jak mój poprzednik, a może i lepiej... Ten numer GW jest przygotowany głównie przez Radka, do mnie jedynie należało posklejać, dopracować i wydrukować:)   

    Drogi Czytelniku mam osobistą nadziję, że dopasujemy się jako redakcja pod nowym kierownictwem do Twojego gustu. Wszystkie pytania prosze kierować pod adres milutki@konto.pl albo pod numer GG: 2383535.

    Najprawdopodobniej od przyszłego numeru zmieni się lekko strona WWW, nie będą to bardzo znaczące zmiany, ale dzięki nim znacznie łatwiej będzie się poruszać po GW oraz łatwiej dla nas samych, czyli redaktorów, prowadzić GW. Dzięki temu powinien wychodzić jak częściej i być może regularnie:)

    Chcesz wiedzieć CO? Gdzie? I o kim?"..., "przeżyjemy najazd setki małych klonów Pietraczuków, które będą brać kasę za nic i..." Czy zastanawia Cię cała wypowiedź a nie tylko przedstawiony fragment? Tylko na stronie 5

    Na następnej stronie można przeczytać artykuł "Ambasador donosi..." oraz kon-kurs na nową nazwę tego cyklu:)

    W dziale Gospodarka można przeczytać m.in. o "Śmierci Finansów" oraz o spo-strzeżeniach redaktora Kobe na temat Obligacji, przeczytaj a może pomoże Ci to zdobyć fortunę na GPW?:)

  "...,okazał się być własnością przemy-tników przewożących broń dla partyzan-tów OSA" - ciekawie brzmi? po prostu kliknij:)

    Liga ruszyła, pierwsza część sprawozda-nia z ligi hokejowej już gotowa, w nastę-pnym numerze dokończenie.

    Chciał bym podziękować za zaufanie, że to mi akurat został powierzony Głos Weblandu, postaram się aby GW na tym nie straciło, a jeszcze zyskało.... (boguś)

    No, a teraz koniec z nudną prze-mową i przedstawię co można przeczy-tać w najnowszym GW:

    Już na drugiej stronie Zakrza opisuje nowe informacje na temat nagabywa-cza z Morlandu: dałem się nabrać temu oszustowi, właśnie na ten ostatni pretekst. Straciłem 800 D oraz o kryzysie morlandzkim, a raczej o jego końcu pisze Jakub

A juz na stronie trzeciej: Autorytet, jakim cieszy się nasz Sędzia Sądu Królewskiego, skłania mnie do zaufania mu w kwestii propozycji, które służyć mają dalszemu rozwojowi naszego Królestwa. Czyli "Czy zmieniać Konstytucję?" wg Zakrzy.

    "Czy sięgnąłeś dostatecznie dale- ko, baronie?" Te dość ostre słowa są skierowan do barona Ghardina Prezy-denta Republiki Weblandu, a wypowie-dział je Edward Krieg... już na stronie 4!

KOMUNIKAT:

Państwowe przedsiębiorstwo spożywcze "Demeter" zatrudni pracowników. Pensja 20d miesięcznie + 20d zaliczki. Tylko Weblandczycy. Kontakt: dani10@o2.pl

KOMUNIKAT:

Państwowe przedsiębiorstwo transportowe "Hermes" zatrudni kierowców. Pensja 20d miesięcznie + 20d zaliczki. Tylko Weblandczycy. Kontakt: macieklimek@o2.pl