Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Forza Elderland
wstep GŁÓWNA CZŁONKOWIE PROGRAM STATUT
                                                                                      Witajcie na stronie nowo powstałej Partii: FORZA ELDERLAND
   
 
Witajcie!!! Jestem Filip Czarny, wielu z was pewnie mnie zna z wielu moich inicjatyw i działalnośći na rzecz Królestwa Elderlandu całe moje życie w KE związane było z partią RPE - Ruch Prawicy Elderlandu. Jednak nastał ten czas aby się usamodzielnić i stworzyć własną partię. Powodów opuszczenia RPE nie będe komentować. Było mi tam dobrze poznałem wielu naprawdę kompetentnych ludzi i będe ten czas bardzo miło pamiętać. Dziś nastał czas partii Forza Elderland, która jest partią prawicową. Statut i program mojej partii mozna znaleźć w na pasku menu.
Partia jest otwarta na wszystkie osoby popierajace jej program i realizujące jej program. Naszym hasłem jest "PSN" czyli Patriotyzm, Solidarność, Nowoczesność. Godłem zaś czerwono-niebieski  słoń.  Siedziba zaś znajduję się w mieście
Cro Town w Prowincji Croran. Wszystkie osoby chętne do wstąpienia do partii Forza Elderland zachęcamy do przeczytania jej programu, w razie pytań prosimy się zgłaszać na nasz adres email: forzaelderland@wp.pl. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie. Ale nie trzeba być członkiem partii aby móc działać aktywnie na forum naszej partii, zawsze można zostać wolontariuszem, albo pisać do nas petycje z prośbą o interwencję.

                                            FILIP CZARNY
 
zadaj Zadaj Pytanie finanse Wspomóż nas
petycja Napisz Petycję zapisz Zapisz się
wolontariat Zostań wolontariuszem
banner1
Forza Elderland | ul. Ostwolfa 21 | Croran, Cro Town
email: ForzaElderland@wp.pl
Wszystkie prawa Zastrzeżone
Zabrania się wykorzystywać elementów z powyżej
strony bez zgody partii Forza Elderland
© 2009 Forza Elderland