Powitanie

Historia

Dusze

Urząd Sołecki

Plan Wsi

Firmy


Projekt godła MurowanejNapisz do Sołtysa

Witam Cię Wędrowcze w naszej wiosce !

Murowana Wieś znajduje się na obszarze hrabswa Gellonii , w Księstwie Sarmacji. Jeżeli trafiłeś tutaj przypadkowo ,nie odwiedzając wcześniej stron Księstwa , zrób to koniecznie teraz. Jeżeli natomiast zawitałeś w to miejsce w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na budowę domu lub założenie firmy, zapraszam do zapoznania się z Murowaną.

Podejmując decyzję o wyborze "swojego miejsca" zwróć uwagę na atrakcyne udogodnienia jakie oferuję , dla nowych mieszkańców. Mowa o niskich cenach ziemi dla pierwszych zainteresowanych - już od 75 lt. za działkę, oraz programie "Buduj z Nami". W ramach tej inicjatywy, "typowe" objekty stawiane w Murowanej, mogą zostać wybudowane przez tutejsze przedsiebiorstwo "Murarze z Murowanej" po kosztach materiałów. Warunki przystąpienia do programu określa Rozporządzenie 4, które Znajdziesz w dziale prawnym Urzędu Sołeckiego.

Ciągły rozwój infrastruktury Murowanej zapewnić ma samorządowe prawodawstwo regulujące wydawanie pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży gruntów. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości zapoznaj się z treścią tej strony bądź też napisz do Sołtysa, czyli do mnie.