23 kwietnia 2016

Stypendia

GALERIA VON THORN i Dom von Thorn szczególną wagę przywiązują do Sarmackiego Ducha, którego nieodzowną częścią jest dbanie o Kulturę Narodową. Właśnie w tym duchu powstała nasza Galeria i niżej prezentowany System Stypendialny Galerii von Thorn. Naszą ambicją i celem jest wspieranie sarmackich twórców w ich pracy i umożliwienie im nieskrępowanego prezentowania twórczości, a także wsparcia ich finansowo.

TWORZYSZ? TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE

GALERIA VON THORN proponuje wszystkim twórcom sarmackiej kultury – malarzom, pisarzom, reżyserom wsparcie finansowe w ramach pięciomiesięcznych stypendiów. Przystępując do naszego programu zyskujesz wsparcie przez pięć kolejnych miesiący i nic nie stoi na przeszkodzie by zgłosić się ponownie. Wystarczy, że tworzysz i dalej chcesz to robić.

  • Jeśli chcesz mieć gwarancje, że Twoje prace zostaną pokazane – nasz program jest dla Ciebie.
  • Jeśli chcesz mieć gwarancje, że mimo pracy twórczej będziesz dostawał godziwe wynagrodzenie – nasz program to gwarantuje!
  • Pamiętaj – nie musisz być twórcą na światowym poziomie! Wystarczy, że chcesz pokazać wszystkim co tworzysz!

JAK TO DZIAŁA?

Aby mieć możliwość skorzystania z Programu Stypendialnego Galerii von Thorn należy się do nas zgłosić i przesłać następujące dane:

  • imię, nazwisko lub pseudonim oraz ID mieszkańca KS,
  • ID konta bankowego w Banku Sarmacji,
  • próbkę swoich umiejętności (obraz, film, tekst).

My ocenimy Twoje zgłoszenie i wybrane osoby otrzymają zaproszenie do współpracy. To wszystko!

Wsparcie jest bezzwrotne. A jedyne czego oczekujemy to zgoda na publikacje w Galerii powstałych w tym czasie dzieł kultury.

CO ZAPEWNIAMY

Stypendyści Galerii von Thorn otrzymują przez czas trwania danej edycji programu stypendium w wysokości 10 000 lt miesięcznie oraz gwarancję publikacji prac w Galerii.

Nieodłącznym elementem tego pakietu jest także promocja Twórcy i jego twórczości.

DOŁĄCZ DO NAS – ZOSTAŃ TWÓRCĄ SARMACKIEJ KULTURY

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania lub sugestie nie wahaj się skontaktować się z nami. Jeśli chcesz skorzystać z naszego programu stypendialnego po prostu odezwij się do jednego z nas:

  • Kurator Galerii von Thorn — Orjon von Thorn-Surma, id: AF972
  • Członek Rady Programowej Galerii — Robert Janusz von Thorn, id: A0062

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ