Forum Republiki Bialeńskiej
Wniosek o przywrócenie lenna - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/noweforum)
+-- Dział: Życie w Bialenii (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/noweforum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Pałac Prezydencki (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/noweforum/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Sekretariat Prezydenta Republiki (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/noweforum/forumdisplay.php?fid=223)
+---- Wątek: Wniosek o przywrócenie lenna (/showthread.php?tid=1354)

Strony: 1 2


Wniosek o przywrócenie lenna - Michelangelo Piccolomini - 18-02-2020

Wolnograd, 18 luty 2020 r.


JE Prezydent Republiki Bialeńskiej
Ronon Dex

Wniosek o przywrócenie lenna

Wasza Ekscelencjo Prezydencie, zwracam się z uprzejmym wnioskiem o przywrócenie mojego lenna Wienisławowo. Pamiętam, że składało się z trzech jednostek: Miasta Wienisławowa, Miasta Piusowice oraz Przysiółka Siciny. Niechże powróci na mapy Republiki, tym razem jako Wielkie Kniaźstwo Wienisławowo.

Z rewerencją

Michelangelo kardynał Piccolomini


RE: Wniosek o przywrócenie lenna - Ronon Dex - 18-02-2020

Czy można prosić o jakieś bliższe dane dotyczące lokalizacji? Nie widzę oczywiście problemu przywróceniem lenna... czy ponownym nadaniem - ale nie mogę go zlokalizować (może dlatego, na razie operuję z telefonu), obawiam się, że mogę tego nie odnaleźć nawrt wieczorem z komputera. Przez pewien czas nie było mnie w RB, jesteśmy na nowym forum, a na starych nie zachowała się dużą część załączników. 

Proszę określić położenie tego lenna... Jeżeli obecnie obszar ten jest wolny to zostanie przywrócone, a jak nie będzie to możliwe to odtworzymy je w innym miejscu.


RE: Wniosek o przywrócenie lenna - Michelangelo Piccolomini - 18-02-2020

Pamiętam, że było na dole mapy, gdzieś nad morzem. I nadal prosiłbym, aby nad morzem się ono znajdowało.


RE: Wniosek o przywrócenie lenna - Ronon Dex - 18-02-2020

Mam problem... przejrzałem nasze stare Forum i nie znajduje lenna o nazwie "Wienisławowo". Mogło powstać w ciemnych czasach "bourbonowskiej Bielenii", ale forum prowadzone przez późniejszych największego zdrajców Narodu Bialeńskiego (którzy próbowali podporządkować Nasz Kraj odwiecznemu wrogowi czyli Sarmacji) nie ma załączników. A do tego właściciele lenn zmieniali personalia... Po prostu nie wiem gdzie miało być czy było w przeszłości to lenno.

Proszę o wskazanie na mapie, gdzie mam umiejscowić lenno i jaki ma ono zajmować obszar. Może też być oczywiście na Anatolii... tam wolnych obszarów jest wiele. Proszę wybrać teren, a ja nadam lenno.


RE: Wniosek o przywrócenie lenna - Michelangelo Piccolomini - 18-02-2020

088, 028

Tak, to było wcześniej niż Burboni. Smile


RE: Wniosek o przywrócenie lenna - Ronon Dex - 18-02-2020

Michelangelo Piccolomini napisał(a):088, 028
Po granicach tego kwadratu? Czy może nieco więcej?


RE: Wniosek o przywrócenie lenna - Michelangelo Piccolomini - 18-02-2020

Jeśli dałoby się też 027 i 028 w płaszczyźnie 088 to byłbym szczęśliwy.


RE: Wniosek o przywrócenie lenna - Pius Maria Medycejski - 18-02-2020

Ja jako Carlo Lorenzo de Medici y Zep posiadałem Hrabstwo Genua. Ono też jest do odzyskania?


RE: Wniosek o przywrócenie lenna - Michelangelo Piccolomini - 18-02-2020

Widnieje jako żywy nadal Karol Wawrzyniec Medyceusz Zep.


RE: Wniosek o przywrócenie lenna - Pius Maria Medycejski - 18-02-2020

Ale on nie żyje.