Forum Republiki Bialeńskiej
Pytanie o kwalifikacje - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/noweforum)
+-- Dział: Instytucje i jednostki organizacyjne (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/noweforum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Archiwum (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/noweforum/forumdisplay.php?fid=134)
+---- Dział: Zespół Archiwalny "Wysypisko" (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/noweforum/forumdisplay.php?fid=135)
+---- Wątek: Pytanie o kwalifikacje (/showthread.php?tid=680)



Pytanie o kwalifikacje - Andrzej Płatonowicz Ordyński - 21-08-2019

Szanowny Panie (doktorze?),
Chciałbym zapytać o Pańskie kwalifikacje odnośnie udzielania pomocy medycznej i porad lekarskich. Czy skończył Pan jakąś wirtualną uczelnię medyczną? Wiem, że kiedyś taki projekt był prowadzony w Sarmacji, bodajże w Teutonii. 
Jeśli nie, to może warto zająć się tą dziedziną na Uniwersytecie Bialeńskim w Wolnogradzie? Oczywiście będzie to zajęcie dość czasochłonne, ale nigdzie się w końcu nie spieszymy. Byłbym też za tym, żeby tej v-medycyny nie prowadzić w ten sposób, że będziemy kopiować realne choroby, tylko zająć się opisaniem wirtualnych zaburzeń i poszukiwaniem możliwości terapii. Na przykład, realioza jest chorobą przewlekłą i w pełni nie da się jej wyleczyć, ale może v-lekarze powinni opisywać, jak postępować, żeby pomimo tej choroby funkcjonować w społeczeństwie? Kolejną jednostką chorobową mogłoby być "wypalenie mikronacyjne", czyli stan w którym nie mamy ochoty działać w mikronacjach pomimo tego, że moglibyśmy znaleźć czas. W tym przypadku można by kierować pacjentów do sanatoriów. Po samym sobie zauważyłem, że po kilku dniach przerwy od mikronacji już odbudowuje się zapał i chęci do działania. 
Tę propozycję daję pod rozwagę, niekoniecznie do natychmiastowej realizacji, bo wiem, że prowadzi Pan wiele projektów i nie na wszystkie ma czas. Ale może w przyszłości zostanie pan pionierem v-medycyny? Smile
Z wyrazami szacunku,


RE: Pytanie o kwalifikacje - Ametyst Faradobus - 21-08-2019

Precz z oszustami w białych kitlach. Tylko tradycyjni znachorzy i szeptuni!


RE: Pytanie o kwalifikacje - ʿĀlija zawdżat Akrypa - 21-08-2019

> Precz z oszustami w białych kitlach.

Lekarze to jak wiadomo kapitalistyczna armia zwodząca robotników aby kupowali drogie „leki” od koncernów farmaceutycznych.

U nas w Wandystanie nie ma doktorów. Zamiast tego do osób chorych wysyła się agitatorów, którzy reedukują bakterie i wirusy aby stały się produktywnymi częściami organizmu. Dzięki temu w Wandystanie mamy najzdrowsze społeczeństwo w v-świecie.


RE: Pytanie o kwalifikacje - Hewret z Gerwenu - 22-08-2019

Ja Wam mówię, to jest zielarz!


RE: Pytanie o kwalifikacje - Kamil Veriopin - 22-08-2019

Panie Hewrecie, proszę nie spamować forum, aby sobie nabić posty.