• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis wyborców RzB i DB
#1
W związku z przyjęciem nowej Konstytucji zobowiązuję władze Rzeszy Bialeńskiej oraz Dżamahiriji Bialeńskiej do przeprowadzenia spisu wyborców oraz przedstawienia ich do 10.03.2020 do godz. 20.00 w Pałacu Prezydenckim. Spisy po sprawdzeniu i ewentualnym wyjaśnieniu niejasności/sprzeczności staną się podstawą do wyborów członków Rady Republiki.


Obywatele powinni się wpisywać na listy wyborcze w poszczególnych regionach, a takowe listy mają zostać utworzone niezwłocznie w obu naszych regionach przez ich władze czyli przez Lwa Wolnogradu i Przewodniczącego LKD.
#2
Wasza Ekscelencjo Panie Prezydencie,
W Dżamahiriji na listę wyborczą wpisały się trzy osoby:
1. ʿĀlija zawdżat Akrypa,
2. Joahim von Ribertrop,
3. Andrzej Swarzewski.
ʿ
#3
Towarzyszu Konduktorze, lista wyborców z Rzeszy poniżej:

Cytat:
[Obrazek: 16bOy1y.png][Obrazek: jPoFMeh.png]
SPIS UPRAWNIONYCH DO GŁOSOWANIA W WYBORACH DO RADY REPUBLIKI NA TERENIE RZESZY BIALEŃSKIEJ

1. Ametyst FARADOBUS
2. Ronon DEX
3. Marek BAJTUŚ
4. Jan SAPIEHA
5. Karol MEDYCEJSKI

prof. dr net. mgr gen. bryg.
Ametyst Faradobus

Wiceprezydent i Eksprezydent Republiki Bialeńskiej, Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego,

[Obrazek: 85_13_12_22_10_32_48.png]
#4
Zgodnie z postanowieniem z dnia 8.03 dokonałem weryfikacji i uzupełnienia list wyborców w regionach.



SPIS WYBORCÓW DŻAMAHIRIJI BIALEŃSKIEJ I RZESZY BIALEŃSKIEJ

I. Dżamahirija Bialeńska

1. ʿĀlija zawdżat Akrypa,
2. Joahim von Ribertrop,
3. Andrzej Swarzewski,
4. Akrypa Ali Shariati,
5. Eustahy Playstation.

II. Rzesza Bialeńska

1. Ametyst Faradobus,
2. Ronon Dex,
3. Marek Bajtuś,
4. Jan Sapieha,
5. Karol Medycejski,
6. Iwan Pietrow,
7. Michelangelo Piccolomini,
8. Piotr Pawłowicz.

III. Na listy wyborcze nie wpisało się pięciu obywateli, zostali oni przypisani do list wyborczych wg następujących kryteriów:

1. Akrypa Ali Shariati - osoba wyraźnie i do początku związana z DB, zresztą jej pomysłodawczyni.
2. Iwan Pietrow - posiadacz lenna Anatolia Brodryjska.
3. Piotr Pawłowicz - burmistrz wolnego miasta Dwór Dostojewskich.
4. Eustahy Playstation - 14.05.2019 zadeklarował zamieszkanie w Topolnie, oraz był burmistrzem Topolna, napisał też więcej postów w DB niż RzB.
5. Michelangelo Piccolomini - posiadacz lenna Wienisławowo oraz zadeklarował powrót do służby w SZ RB, a te wycofano z DB.

IV. Na mocy Konstytucji Republiki Bialeńskiej oraz Postanowienia Prezydenta RB z 8.03.2020 ws. ustalenia składu Rady Republiki zobowiązuję władze regionów do przeprowadzania wyborów członków Rady Republiki i przedstawienia ich w Pałacu Prezydenckim do 14.03.2020 do godziny 15.00.

[Obrazek: 3_28_10_19_9_28_25.png]

#5
Cytat:
[Obrazek: jPoFMeh.png]
Lew Wolnogradu
Głowa Rzeszy Bialeńskiej

Wolnograd, 14 marca 2020 roku

Towarzyszu Prezydencie - Najczcigodniejszy Wikariuszu Rzeszy Bialeńskiej,

na prośbę Towarzysza Prezydenta informuję, że w dniach 11-14 marca 2020 roku w Rzeszy Bialeńskiej odbyły się pierwsze wybory do Rady Republiki, w wyniku których mandat uzyskałem ja - Ametyst Faradobus uzyskując poparcie stu procent głosujących. Frekwencja wyborcza wyniosła pięćdziesiąt procent.

Z bialeńskim pozdrowieniem,

[Obrazek: thumb_85_17_06_19_6_28_41.png]
AMETYST (FARADOBUS)
LEW WOLNOGRADU
prof. dr net. mgr gen. bryg.
Ametyst Faradobus

Wiceprezydent i Eksprezydent Republiki Bialeńskiej, Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego,

[Obrazek: 85_13_12_22_10_32_48.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości