• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświadczenie ws. nielegalnych działań jątrzycieli i rewolucjonistów.
#1
OŚWIADCZENIE


Dwór Cesarski podaje do publicznej wiadomości, iż twór quasi-państwowy o nazwie Brodria, który pojawił się w ostatnim czasie pod następującym adresem internetowym: http://brodria.pl/ , nie ma nic wspólnego z Państwem Brodryjskim i w żadnym stopniu nie jest kontynuatorem brodryjskich tradycji państwowych.

Zaangażowanym w działalność powyższego forum nakazujemy niezwłocznie zaprzestać podszywania się pod niepodległe, wolne i suwerenne Państwo Brodryjskie. Jednocześnie informujemy, że czołowa z postaci tam zamieszkałych została niedawno usunięta z Forum Państwa Kościelnego Rotria za notoryczny rozbój i kloning. 

BRODRIA JEST JEDNA I NIEPODZIELNA.
PRECZ Z REWOLUCJONISTAMI I JĄTRZYCIELAMI!

(+) Cesarzowa Aleksandra Izabella I 


Wiadomości w tym wątku
Oświadczenie ws. nielegalnych działań jątrzycieli i rewolucjonistów. - przez Aleksandra I. Dostojewska von Vincis - 11-03-2021 21:54



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości