Dzięki za załatwienie sprawy... faktycznie dzisiaj zalatany jestem cały dzień.
W leockim systemie 2 miejsce - ok. 450 straty do zwycięskiego Palatynatu Leocji i 600 przewagi nad zajmującą 3 miejsce Sarmacją.
(01-12-2021 21:35)Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał(a): Nawet pomimo udziału postów suderlandzkich i brodryjskich w tej liczbie, możemy śmiało uznać ten miesiąc za dobry dla Bialenii.Jest OK. Posty Brodryjskie to ok. 125 (tutaj tylko z tego miesiąca), a Suderlandzkie to w sumie ok. 290, ale połowa przeniesionych z działu, który funkcjonował przez zagoszczeniem jako odbudowujące się Państwo... czyli nie w tym miesiącu. Do tego ok. 300 w dziale administracyjnym z powodu budowy strony Bialenii. Przynajmniej 1100 postów nie wynika w powyższych spraw.
W leockim systemie 2 miejsce - ok. 450 straty do zwycięskiego Palatynatu Leocji i 600 przewagi nad zajmującą 3 miejsce Sarmacją.
