• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana składu Zgromadzenia - konsultacje
#41
(30-12-2021 14:52)Salvador Estela Sonnero napisał(a): No i tęż kluczowe jest pytanie, czy rzeczywiście musimy tak podążać za Leocją?
Nie musimy. Leocja to tylko jeden z modeli funkcjonowania mikronacji. Model ciekawy, warto obserwować, bardzo lubię Leocję. Ale Bialenia tradycyjnie zawsze próbowała realizować inny model państwa i nie wiem dlaczego mielibyśmy z niego rezygnować.
Oczywiście szanuję to, że pojawiają się w tej dyskusji różne głosy, ich uzyskanie było celem tych konsultacji. Niemniej ja nie czuję się przekonany argumentacją strony przeciwnej. Chcę bawić się w wirtualne państwo, a nie uczestniczyć w klubie byłych mikronautów.


Wiadomości w tym wątku
RE: Zmiana składu Zgromadzenia - konsultacje - przez Andrzej Płatonowicz Ordyński - 30-12-2021 16:21



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości