29-09-2019 19:18
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2019 19:47 przez Karol Medycejski.)
Cytat:a dwa, że nawet gdyby doprowadzili do upadku Bialenii (chociaż szczerze nie potrafię wyobrazić sobie takiego scenariusza, a wyobraźnię mam całkiem niezłą)
Sieniawski chyba coś jęczał, że trzeba mierzyć wysoko (oczywiście parafrazuję), więc może faktycznie ktoś sobie tam uroił taki cel xD
Niestety (prawie) "post pod postem", więc pogwałcenie legendarnej netykiety (to jeszcze istnieje?), ale już wiem kim jest Heniek Sieniu, Andrzej. To przecież nikt inny jak Czaruś, mój ulubiony polonista. Z tego miejsca pozdrawiam serdecznie!
PS podejrzewałem, że może Gałganek, ale jego to nawet w samej Rotrii już chyba nie lubią, co stanowi nie lada wyczyn. A naszego Czarka przedstawił nie kto inny, jak rotryjski Stonoga: http://forum.rotria.pl/showthread.php?tid=1196&page=2

