• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa Nordaty [Wątek roboczy]
Dalsza dyskusja na temat mapy Ludowej Republiki Magnifikatu - przeniesiona zostaje do odrębnego tematu: http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showt...93#pid6893
Dobry wieczór Smile

Nie wiem czy jest to dobry moment aby o tym informować, ale ta mapa robocza została nieznacznie zmieniona (tu podziękowania dla Franciszka Paderewskiego), aby przedstawiała cały obszar Egvallandu (prowincji FN zaznaczony na czerwono), proszę się jednak skupić przede wszystkim na terytoriach północnej Winkulii (ziem pobrodryjskich), bo jak już wcześniej wspomniał JE Prezydent Andrzej Swarzewski, ziemie winkulijskie zostały zjednoczone w jedną prowincje należącą do FN. 

[Obrazek: winkulia.png]

Winkulia te terytoria na północy zajmowała już w lutym zeszłego roku, trochę zmieniła się zachodnia granica Egvallandu, ale to w tym momencie nie jest istotne, jest to już kwestia szczegółów takich jak, granice poszczególnych prowincji. 

[Obrazek: Mapa_Winkulia%20(2).png]
Cytat:Nie wiem czy jest to dobry moment aby o tym informować.


Oczywiście, że dobry... Na obecnym etapie to widzę, że się chyba ograniczę do zrobienia zbiorczej mapki podziału terytorialnego Nordaty - bo zrobienie jakiejś zbiorczej, a bardziej szczegółowej trzeba będzie odłożyć z powodu braku informacji, bo niektóre kraje same nie bardzo wiedzą co gdzie mają, poza tym, że mają teren.

A wiec postanowiłem najpierw im pomóc w stworzeniu map własnych krajów, a dopiero potem nanieść to na zbiorczą mapę Nordaty.
Na razie coś takiego czyli mapa podziału terytorialnego Nordaty.

Zmniejszyłem rozmiar, bo do zaznaczenia samego podziału terytorialnego 6000 x 4000 pxs nie jest potrzebne.

Dopóki nie ustali się wyglądu terytorium, geografii i miejscowości w poszczególnych państwach to mapa zbiorcza Nordaty musi niestety poczekać... dane są na razie fragmentaryczne. Trzeba zacząć od map poszczególnych krajów.
Rononie, tutaj znajdujesz się stara mapa z Batawią i Kucełgradem na niej. Widzę, że sytuacja na Nordacie się pozmieniała, dlatego prosiłbym o aktualizację mapy, aby uniknąć sporów. Oprócz tego w wolnym czasie poprosiłbym o mapę administracyjną oraz terenu. Smile

https://ibb.co/CsRcgwB
[Obrazek: FlYScNM.png]
No super... Tylko, że o ile Kucełgrad nie jest nijak sporny - to już Batawia i Monarchia Austro-Węgierska mają nachodzące się terytorium. Musicie się albo porozumieć, albo ktoś musi ustąpić z terenu.

Ja tylko rysuję mapy... nie przydzielam terenów na Nordacie - o tym to Wy decydujecie, a ja nanoszę sytuację wg Waszych uzgodnień.
W takim razie odstąpimy od ziem, do których roszczą sobie prawa inne państwa. Smile
[Obrazek: FlYScNM.png]
Cytat:W takim razie odstąpimy od ziem, do których roszczą sobie prawa inne państwa. [Obrazek: smile.png]

Czyli wycinam ten kawałek na wybrzeżu należący do MAW oraz ten skrawek na wschodzie, który zdaje się nieco zachodzi na LRM. Tak będzie dobrze?
Oczywiście. Smile
[Obrazek: FlYScNM.png]
Panie Prezydencie kiedy mogę spodziewać się map kraju?
[Obrazek: FlYScNM.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości