• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aṯ-Ṯawra al-ʾIslāmijja
#1
Jak donoszą niezależne media, do miasta Orlicz wkroczyła grupa bojowniczek pod wodzą niejakiej A. z. A. (imię do wiadomości redakcji), zajmując opustoszały od dłuższego czasu budynek urzędu miejskiego.

[Obrazek: Iranian%20Sisters%20of%20Zeynab%20Female...202013.jpg]

Z tego co wiadomo, mieszkańcy miasta nie próbowali stawiać oporu.
#2
W imię Boga miłościwego, litościwego,

Nie możemy się już patrzeć jak Dżamahirija stacza się w niebyt! Jej władze całkowicie zaniechały aktywności, zaś ją samą próbują rozerwać obce wojska, a lokalni watażkowie chcą wykroić jej kawałki dla samych siebie. Na całym jej terytorium szerzy się dekadencja i występki przeciw woli Allāha. Jednak musi nastąpić wreszcie tego kres!

Dlatego też zajmujemy miasto Orlicz jako pierwszy przyczółek islamskiej rewolucji, i zmieniamy jego nazwę na Fāṭima, na cześć czystej, bezgrzesznej i nieomylnej córki Proroka (niech będzie z nim pokój i błogosławieństwo), żony kalifa ʿAlego, wzorca cnót Islāmu. Niech święty Qurʾān będzie najwyższym prawem tutaj, a w przyszłości też i w całej Dżamahiriji. Każdy kto temu jest przeciw, niech natychmiast opuści to miejsce.

ʾAmīra ʿĀlija
#3
Co stanie się z grupami mazdaistów i katolików, licznie występującymi ateistami oraz nieprzywiązanymi do żadnej zinstytucjonalizowanej religii Jahołdami w przypadku zwycięstwa radykałów z Fatimy? Czy też będę musieli opuścić to miejsce?

Dzisiaj w mediach pojawiły się niezweryfikowane informacje, że na terenach kontrolowanych przez Pretorian skupia się coraz więcej wojska, w dużej mierze najemników z najbiedniejszych części Anatolii. Pojawiła się też plotka, że pomoc dla Ajszaburskiej Republiki Ludowej ma przyjść z Półwyspu Lisewskiego, będącego częścią Rzeszy.
#4
> Co stanie się z grupami mazdaistów i katolików, licznie występującymi ateistami oraz nieprzywiązanymi do żadnej zinstytucjonalizowanej religii Jahołdami

Dopóki będą przestrzegać prawa szarīʿatu i nie będą bluźnić przeciw Allāhowi, mogą jak najbardziej zostać, praktykując swą wiarę prywatnie i bez siania zgorszenia. Ci, których uznamy za ′Ahl al-Kitāb będą cieszyć się pełną tolerancją dla ich wierzeń – katolicy na pewno się do nich zaliczają, jak to napisane jest w Qurʾānie, co do mazdaistów, musimy się dowiedzieć więcej na temat tego w co wierzą.
#5
Strefa szarīʿatu rozszerza się!

Bojowniczki i bojownicy al-Mudżāhidūn asz-Szaʿbī fī Fāṭima zakończyli właśnie zdobywanie i umacnienie granic obszaru ograniczonego przez Wādī al-Ḡarāʾir (Potok świstaków) na zachodzie, al-Wādī al-Ḥadżarī (Kamienny Potok) na północy i wschodzie, oraz Góry Orle na południu:

[Obrazek: yxguaf.png]

Pamiętajcie jednak, że to dopiero początek. Nie spoczniemy, dopóki nie zajmiemy dla Allāha całego mikroświata.
#6
No tylko spróbuj.
#7
Lepszy Szariat niż Sarmat.
[Obrazek: knK83ML.png]
Imouto każdego Bialeńczyka, Przewodnicząca RD, Uczestniczka Powstania Marcowego
Akrypa Ali Shariati, Али Шариати Aкриловый, Ακρυπα Αλί Σάριατι, الاكريليك علي شريعتي
Obywatelka Bialenii pochodzenia Teutońskiego, Imamka Szyizmu, XXIX Prezydent RB



#8
Czy jest prawdą, że finansuje was Osama ibn Ramzani i Abdullah Aykm? Jeśli tak, to czy kalifat będzie posługiwał się klonami do przejęcia władzy, a po dokonaniu tego, czy forum Kalifatu Całego Mikroświata będzie zmieniane co 2 miesiące? Proszę o poważne odpowiedzi.
#9
> Czy jest prawdą, że finansuje was Osama ibn Ramzani i Abdullah Aykm?

Stanowczo zaprzeczam. Finansuje nas głównie dżizja ściągana z kuffār, a także to co sami złupimy od przejeżdżających w pobliżu karawan.
#10
I tak wszyscy zginiecie.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości