![]() |
|
Zgłoszenie do Komisji Parlamentarne ds. NUPiRS - Wersja do druku +- Forum Republiki Bialeńskiej (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc) +-- Dział: Władze Republiki Bialeńskiej (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-6.html) +--- Dział: Parlament Republiki Bialeńskiej (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-41.html) +---- Dział: Kadencje archiwalne (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-43.html) +----- Dział: Parlament Republiki Bialeńskiej XI Kadencji (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-69.html) +------ Dział: Komisja Parlamentarna ds. Naprawy Ustroju Politycznego i Relacji Społecznych (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-71.html) +------ Wątek: Zgłoszenie do Komisji Parlamentarne ds. NUPiRS (/thread-2806.html) |
Zgłoszenie do Komisji Parlamentarne ds. NUPiRS - AndrzejSwarzewski - 04.03.2015 Panie Marszałku, Wysoka Izbo! Chciałbym poprosić o utworzenie poddziału dla Komisji Parlamentarnej ds. Naprawy Ustroju Politycznego i Relacji Społecznych i przeniesienie tam tego wątku, a także wątku "REPUBLIKA Z PLUSEM". Jednocześnie proszę chętnych posłów o zgłoszenie się do udziału w pracach komisji. Plan jest następujący: 1) Zgłaszanie chętnych- 4 marca. 2) Przyjęcie Regulaminu- 5 marca. 3) Wybór przewodniczącego- 6 marca. 4) Praca na rzecz Naprawy Ustroju Politycznego i Relacji Społecznych- do końca kadencji. Odp: Zgłoszenie do Komisji Parlamentarne ds. NUPiRS - Kristian Arped - 04.03.2015 [justify]Wnioski ws. tworzenia działów, nadawania rang etc. zawsze składało się w dziale KRI, gdzie taki wniosek już został złożony, więc czekamy tylko na jego realizację. Co do przeniesienia - jak tylko będzie to możliwe.[/justify] Odp: Zgłoszenie do Komisji Parlamentarne ds. NUPiRS - AndrzejSwarzewski - 04.03.2015 OK, dopiero po napisaniu tego wątku zauważyłem, że wniosek do KRI już został złożony. Przepraszam za zamieszanie. Odp: Zgłoszenie do Komisji Parlamentarne ds. NUPiRS - AndrzejSwarzewski - 07.03.2015 W związku z tym, że póki co brak większej liczby chętnych (zapewne działają na konkretne działania), jako jedyny członek Komisji ogłaszam jej Regulamin oraz powołuję siebie na przewodniczącego. Po akcesie większej liczby posłów będziemy mogli ponowić wybór. Cytat:REGULAMIN Zgodnie z art. 3 zgłaszam swoją kandydaturę i głosuję ZA, tak więc większością głosów zostałem wybrany na Przewodniczącego.
Odp: Zgłoszenie do Komisji Parlamentarne ds. NUPiRS - Alberto Carlos de Médici y Zep - 09.03.2015 Chciałbym zgłosić akces do komisji. Odp: Zgłoszenie do Komisji Parlamentarne ds. NUPiRS - AndrzejSwarzewski - 10.03.2015 Przyjmuję do wiadomości. Ten tydzień jest dla mnie koszmarny pod względem realnym (ale na szczęście w przyszłym tygodniu rekolekcje, a jako, że żyjemy w katolandzie, to prawdopodobnie przez 3 dni będę miał po 2 lekcje tylko ), więc komisja nie działa tak, jak bym to sobie wymarzył, ale jestem obecny, na pomysły mogę odpowiadać, itp.
|