Forum Republiki Bialeńskiej
Luczeng - kandydat Eddard Noqtern - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc)
+-- Dział: Peryferia (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-8.html)
+--- Dział: Archiwum (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-331.html)
+---- Dział: Państwa stowarzyszone (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-224.html)
+----- Dział: Królestwo Hasselandu (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-336.html)
+------ Dział: Prefektury (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-372.html)
+------- Dział: Prowincja Zegiesa (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-386.html)
+-------- Dział: Luczeng (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-389.html)
+-------- Wątek: Luczeng - kandydat Eddard Noqtern (/thread-3825.html)



Luczeng - kandydat Eddard Noqtern - Hewret von Thorn - 30.01.2016

Eddard Noqtern - dnia: 15 Październik 2015, 22:59:39

Luczeng

[Obrazek: c250h__510w__t1372670020__festung_koenig...s229cpg7la]
Widok na Luczeng
Szanowni obywatele,
Drodzy Hasselandczycy,
Obywatele Bialenii,


Szczerze raduje się, że w końcu po wielu dniach podróży po Samorządach Republiki Bialeńskiej w końcu mogę znaleźć się w mojej ojczyźnie. Niezwykle ciesze się, że przejazd przez Królestwo Hasselandu rozpoczynam właśnie tu - w niezwykłym Luczeng. Pięknem, łączącym kultury wielu narodowości miasteczku - stolicy Zegiesy.

W trakcie dzisiejszego wystąpienia pragnę poruszyć kwestię kultury, a więc i zadań następnego ministerstwa: Kultury i Sportu. Moim zdaniem rozwijanie i dbanie o kulturę oraz sport w mikronacjach jest bardzo ważne. To właśnie na takich wydarzeniach opiera się w znacznej części cała aktywności mikronacyjna. Wydarzenia są również świetną możliwością do nawiązywania współpracy międzynarodowej i jej zacieśniania.

Do głównych i zadań MKIS będzie należało:
- dbanie o aktywność BZS,
- doglądanie działalnosci BTK,
- zajmowanie się Bialeńskim Domem Kultury oraz organizacjami kulturowymi w samorządach (np. RAZURIH w Hasselandzie),
- organizacja międzymikronacyjnych wydarzeń kulturowych/sportowych przynajmniej raz w miesiącu - za każdym razem z inną/innymi mikronacjami,
- pomoc MRR w prowadzeniu rankingu regionów i konkursu miast,
- wspierania samorządów w organizacji imprez towarzyszących w trakcie trwania Kongresu Regionów,
- dbanie o stałą aktywność na forum poprzez ożywienie jej ciekawymi debatami.

Liczę na to, że przyszły minister znakomicie wywiąże się z powierzonych mu obowiązków. Z pewnością będzie mógł liczyć na moje wsparcie.  Smile

Dziękuje za możliwość wypowiedzenia się tutaj. Do zobaczenia!

[Obrazek: tawerna-folder.jpg]

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania - proszę śmiało je tu zadać.  Smile