Forum Republiki Bialeńskiej
Wniosek o zmianę danych personalnych. - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc)
+-- Dział: Władze Republiki Bialeńskiej (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-6.html)
+--- Dział: Pałac Prezydencki (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-552.html)
+---- Dział: Gabinet Prezydenta (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-556.html)
+----- Dział: Pozostałe wnioski (https://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/bialenia/spolecznosc/forum-406.html)
+----- Wątek: Wniosek o zmianę danych personalnych. (/thread-7305.html)



Wniosek o zmianę danych personalnych. - Thomas von Lisendorff - 17.02.2017

Szanowny Panie Prezydencie.
Proszę o zmianę moich danych personalnych na Ahmed Husain.

Tym samym zrzekam się obywatelstwa bialenskiego . 


Powodem jest przeniesienie się do innej mikronacji , gdzie będę działał.


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Hewret von Thorn - 17.02.2017

xD


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Maciej Kamiński - 17.02.2017

Również się znacząco uśmiechnąłem.


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Thomas von Lisendorff - 17.02.2017

Wisi mi wasza opinia i wasze zdanie.


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Tadeusz Krasnodębski - 17.02.2017

(17.02.2017, 15:58:32)Tomasz Cyryl Dostojewski napisał(a): Tym samym zrzekam się obywatelstwa bialenskiego .

Jesteś niepoważny. Przemyśl to sobie, bo uczynię wszystko, co w mojej mocy, żeby przywracanie obywatelstwa takim niezdecydowanym osobom było maksymalnie utrudnione.


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Aleksandra Dostojewska - 17.02.2017

Niestety dał się sprzedać do Hasselandu, podobnie zresztą jak Castigolini,który już rozpoczął tam działalność.


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Tadeusz Krasnodębski - 17.02.2017

Severino jest akurat lojalnym obywatelem, zapewniam.

A Tomek wróci za tydzień, żeby po dwóch znów się na coś obrazić...


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Aleksandra Dostojewska - 17.02.2017

Jak może Pan mówić, że jest lojalny... Może był..
Zespolenie Brodrii z Bialenią było jednym z żywotnych interesów Bialenii. Wiedział to Andrzej, Adam, Kaniewski... To Bialenia uchodziła w mikroświecie jak to państwo, które stabilizuje i swoją dyplomacją, wywiadem próbuje, zresztą z świetnym skutkiem, okiełznać dziką Nordatę... Niestety dzisiaj tę pałeczkę przejął odradzający się do dawnej potęgi, Hasseland.

Czy obywatel, który godzi się, a nawet popiera odłączenie się Brodrii na rzecz Hasselandu, jest lojalny?
Mógłby chociaż udawać... A on apeluje aby zaakceptować oderwanie od Bialenii jednego z jej składników kulturowych.

Cóż, widzę, że tegoroczne obchody Powstania Marcowego będą smutne.

Sami niszczymy to państwo, ale ciężko ażeby destrukcja nie nastąpiła, gdy gloryfikuje się jego morderców.


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Severino Castiglioni - 17.02.2017

(17.02.2017, 18:51:09)Aleksandra Dostojewska napisał(a): Niestety dał się sprzedać do Hasselandu, podobnie zresztą jak Castigolini,który już rozpoczął tam działalność.

Jestem Prałatem Bałmucji, więc muszę działać w Brodrii.


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Maciej Kamiński - 17.02.2017

(17.02.2017, 17:52:32)Tomasz Cyryl Dostojewski napisał(a): Wisi mi wasza opinia i wasze zdanie.
Wisi nam Twoje wiszenie. Wink


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Hewret von Thorn - 17.02.2017

(17.02.2017, 19:03:40)Aleksandra Dostojewska napisał(a): Sami niszczymy to państwo, ale ciężko ażeby destrukcja nie nastąpiła, gdy gloryfikuje się jego morderców.

Tak, niszczymy (a właściwie niszczycie, bo ja w tym udziału nie biorę) poprzez wzajemne oskarżanie się nad martwym państwem, które każdy ma głęboko nie powiem gdzie...
Proponuję, między innymi Tobie Aleksandro, odpuścić i zacząć coś twórczego tworzyć dla Republiki Bialeńskiej, zamiast kłócić się o kraj (o Brodrię), który to stał się obecne jedynie polityczną zagrywką, a nie ma żadnego znaczenia dla areny mikroświatowej. Ani logicznego i merytorycznego uzasadnianie dla podtrzymywania w ogóle istnienia państwowości brodryjskiej. Proponuję to zakończyć, jak to uczyniła La Palma oraz Surmenia - honorowo i bez oszukiwania się. Dla Brodrii nie ma już ratunku.

Proszę to przemyśleć. Zwłaszcza, że już od dłuższego czasu nic "twórczego" w Bialenii nie powstało. A szkoda, żeby Bialenia ucierpiała na jakimś bezsensownym konflikcie wewnętrznych de iure innego państwa.
No i wbrew Twojej prośbie, Brodrię zaarchiwizuję.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru! :*


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Aleksandra Dostojewska - 17.02.2017

A kto ci dał prawo zarchiwizowania?


RE: Wniosek o zmianę danych personalnych. - Severino Castiglioni - 17.02.2017

Bo Brodria jest na forum Amicity zrozum to kobieto!