Relacja fotograficzna Misji wojskowo-geograficznej - cz.1
#2
Srebrne Góry

Srebrne Góry to wielkie pasmo górskie okalające lodowiec nazwany od imienia Prezydenta Republiki - Lodowcem Andrzeja Swarzewskiego. Najwyższy szczyt Srebrnych Gór ma 3450m n.p.m. i został nazwany Szczytem Razorblade'a, a same góry rozciągają się na obszarze ok. 800 x 600km. Jednak na większości obszaru wysokości nie przekraczają 1200m n.p.m. - wysokie pasmo górskie o owalnym  kształcie góry okala sam lodowiec Swarzewskiego.

[attachment=1:1db65cfj]

[attachment=2:1db65cfj]
Góry Srebrne.

Lodowiec Swarzewskiego ma ok. 200km długości i 100km szerokości - wypływa z niego Rzeka Grutinka. Górna powierzchnia lodowca znajduje się około 1600-1700m np.m.

[attachment=3:1db65cfj]

[attachment=4:1db65cfj]
Na lodowcu Swarzewskiego

Góry Srebrne dzielą Antatolię na dwie części różniące się klimatycznie, o ile na północy króluje klimat umiarkowany-chłodny to na południu jest on cieplejszy.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: