Projekt zmiany ustawy o incompatibilitas
#2
(15.12.2014, 10:03:00)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Nie można łączyć funkcji Prezydenta, Wiceprezydenta, szefa rządu lub Ministra Spraw Zagranicznych z funkcją głowy państwa, zastępcy głowy państwa, szefa rządu lub ministra ds. zagranicznych oraz ich odpowiedników w państwie obcym.

Popieram z małą poprawką. Nazewnictwo może być czasem w mikronacjach kompletnie oderwane od powszechnie stosowanego u nas czy w większości mikronacji i wtedy może powodować to problem z interpretacją... znam państwo gdzie są "szamani" (albo sobie można rząd nazwać np. "radą" czy "zgromadzeniem") i jak to "ugryźć"? Niepotrzebny problem.

A tak liczyć się będą faktyczne kompetencje na stanowisku, a nie nazewnictwo - nie będzie można  nam niczego zarzucić i ewentualnie kombinować jak to obejść (w każdym razie będzie to znacznie trudniejsze).
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości