10.04.2015, 21:53:50
Ciśniemy, bo ten tekst jest napisany na tyle prosto, że jestem w stanie go zrozumieć:
Cóż, pomysł, poza ostatnim punktem, bardzo mi się podoba. Chociaż na brak zadań do wykonania tak w Bialenii, jak i w realu, nie narzekam, to mógłbym w wolnej chwili skrobnąć stosowną poprawkę.
A co do tego:
Tak, piszę to dlatego, że generalnie nie lubicie moich zajęć. Daj buziaka!
Cytat:Po tylu miesiącach działania obecnie zawieszonej gospodarki, panuje chyba pełna zgoda w społeczeństwie, że nie była ona wydolna, a za to rozbudzała nastroje społeczne do czerwoności, także i z mojej strony.Cóż... coś co nie działa, nie może być wydolne. Przy braku ruchu nie może być limitów energii, bo energii nie ma...
Cytat:W mikronacjach bardziej realny jest termin "przysługa za przysługę", co powinno stać się hasłem odnowionej Bialeńskiej Izby Wymiany.Czyli będzie projekt poprawki do ustawy o BIW.
Cytat:Republika Bialeńska powinna znieść podatki w zamian za, czy dla "budowy współpracy poprzez pośredniczenie w Bialeńskiej Izbie Wymiany, na czele której powinien stanąć mediator.Prezes Ci już nie pasuje? :'(
Cytat:Zatwierdzony przez prezydenta, po wyrażeniu zgody przez strony wymienione w ustawie o reprezentacji społecznej ( określać będzie grupy zawodowo - społeczne, które uzyskają reprezentację w odnowionej BIW).To ja od razu rzucę pomysł - niech tą ustawę napisze ekipa proponująca wprowadzenie fyli. Unikniemy miliarda pojęć z czasów połączenia BIW i MinGosp.
Cytat:Każdy, kto zechce działać będzie miał konta i liczbę punktów, które będzie zbierał, świadcząc usługi. Punktów nie będzie wolno pożyczać, bo to nie pieniądze. Ilość punktów będzie zależna od wykonania usługi, co będzie na zasadzie ugody w której może pośredniczyć w razie wątpliwości, któreś z stron mediator.No dobra. Tego z całą pewnością nie próbowaliśmy. Podoba mi się. I nie wymaga za dużo szczegółów.
Cytat:Punkty będą uwzględniane przy udzielaniu odznaczeń, nadań przez prezydenta.Jakikolwiek przymus przy wyrażaniu przez Prezydenta swojego uznania będę blokował do końca świata i jeden dzień dłużej. Tak być nie może i kropka. Przynajmniej póki to ma dawać komuś za dużo. Ewentualnie można by dać ograniczenia, ale wymuszać dawanie (nawet w tak nieprecyzyjnej formie, jak proponujesz) - absolutnie nie.
Cóż, pomysł, poza ostatnim punktem, bardzo mi się podoba. Chociaż na brak zadań do wykonania tak w Bialenii, jak i w realu, nie narzekam, to mógłbym w wolnej chwili skrobnąć stosowną poprawkę.
A co do tego:
(10.04.2015, 21:23:56)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Hmmm, a co Wy na to, żeby zrobić to w formie "fejsbukizacji"? Można ponownie wgrać polubienia na forum i sprawić, żeby wpływały one na stan konta.Jeżeli ma być oceniana jakość, a nie to, jak bardzo ktoś jest lubiany, to pomysł spali na panewce.
Tak, piszę to dlatego, że generalnie nie lubicie moich zajęć. Daj buziaka!
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
