15.08.2016, 00:07:19
(14.08.2016, 23:48:36)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a):A co do tego :
z art. 34. ust. 2. KK - w mojej ocenie podejrzany dąży do oderwania swojego lenna od terytorium RB proklamując na nim niepodległe państwo.
Odpowiadam dopiero teraz, bo nie zauważyłem, że edytował Pan post.
Na terytorium miasta należącego do Bialenii ogłosił Pan niepodległość wyimaginowanego państwa, umieszczając tam jego "władze". Nikt nie udzielił tym "władzom" azylu, wobec czego można przypuszczać, że zajęły to miasto bezprawnie. Ponadto, skoro jest Pan zdolny do secesji, nie można wykluczyć, że umieszczenie w Lisendorff władz Pana państwa może w przyszłości doprowadzić do ogłoszenia również niepodległości tejże marchii. Jeśli rzeczywiście byłoby to zamiarem bądź przygotowaniem do popełnienia tego przestępstwa, należy temu zapobiec.
Skoro jest to rząd na uchodźstwie, powinien Pan uzyskać zgodę Prezydenta i Rządu bialeńskiego na umiejscowienie go w Lisendorff.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
