20.08.2016, 13:33:36
Cytat:Do rozpisania nowych wyborów to każdy jest równie kompetentny. A co do spraw ważnych, które wyjdą być może po drodze - z całą pewnością nieobywatel służący w SZ nie jest potencjalnie bardziej szkodliwy, niż szary obywatel.
A odpowiadając na pytanie - tak, wyobrażam sobie. Być może za dużo razy oglądałem emocjonalne zrzekanie się obywatelstw tylko po to, by po miesiącu powrócić, ale wyobrażam.
Ale tu chodzi jeszcze o jakiś elementarny szacunek do państwa i jego zasad - jak głową państwa, najważniejszą w nim osobą, reprezentantem danej społeczności, w państwie prawa, może zostać ktoś z poza niej? Zwłaszcza w przypadku, gdy normalnie na ten urząd wybierają obywatele. W republikach, zwłaszcza tych demokratycznych, takie rzeczy nie mają miejsca.
Jego Operacyjność
(-) Linux
![[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]](http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/5/8/11668799_hhh.PNG)
(-) Linux
-------
"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem
"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator
-------
Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?
Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety
I dopasowując je do liter mojego nazwiska

