29.09.2016, 16:04:10
Pomyślcie jednak o tym koncepcie z punktu widzenia aktywności. Udostępnienie legislatywy dla wszystkich obywateli nic nie da - vide casus rotryjski. Zgadzam się z JKM Piotrem Pawłem, że wybory i pewna rywalizacja są motorem napędowym Bialenii. Także niskie pobudki mogą nimi być, czyli sama chęć zdobycia stołka. W przypadku proponowanego rozwiązania sens również traci scena partyjna (a przynajmniej jest on mocno ograniczony). Nie róbcie z polityki bialeńskiej, która już dzisiaj jest i tak miałka, nudna i bez pomysłu, kompletnej ameby - bo zobaczycie, że będzie to bezpośrednią konsekwencją wprowadzenia takich rozwiązań.
Dlatego ponawiam apel: myślcie praktycznie, realistycznie i dalekosiężnie a nie idealistycznie, bo jeszcze żadna utopia nigdy się nie ziściła.
Dlatego ponawiam apel: myślcie praktycznie, realistycznie i dalekosiężnie a nie idealistycznie, bo jeszcze żadna utopia nigdy się nie ziściła.
Jego Operacyjność
(-) Linux
![[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]](http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/5/8/11668799_hhh.PNG)
(-) Linux
-------
"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem
"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator
-------
Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?
Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety
I dopasowując je do liter mojego nazwiska

