Swarzyzm
#26
Również nie rozumiem tej interwencji, a już szczególnie tego o jakiś zastrzeżeniach do personalizacji zarzutów czy sformułowań. W końcu temat dotyczy polityki i polityków, to ewentualne uwagi i zarzuty są personalne - bo jakie mają być? Zresztą sam temat ma charakter wybitnie personalny bo jego założyciel odnosi się do osoby Andrzeja od pierwszego postu.

Nie zauważyłem by w dyskusji padły słowa "powszechnie uważane za obelżywe" - bo wtedy byłby oczywiście powód do interwencji. A to, że ktoś się "poczuje obrażony jakimkolwiek stwierdzeniem" to akurat jest jego osobisty problem - dla moderatorskiej oceny padających sformułowań znaczenie ma nie to czy ktoś się "poczuje", a to czy słowa które padają obiektywnie należałoby uznać za obelżywe. Jeśli nie - to stwierdzenia mieszczą się w granicach polityczno-personalnego sporu, który tutaj wyraźnie ma miejsce.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Swarzyzm - przez Jan Kaniewski - 12.05.2014, 20:53:49



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości