Forum Republiki Bialeńskiej
Kultura i społeczeństwo => Plac Zielony => Powitania => : Raisa Komorowska Fri, 15 Aug 2014, 16:38:22
-
Od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem dołączenia do którejś z mikronacji. Padło na Bialenię, bo wydaje mi się być jedną z najbardziej perspektywicznych. Jestem studentką prawa IV roku i z tym na początek chciałabym związać swoją karierę. Jakie są możliwości pracy w wymiarze sprawiedliwości?
-
Witam serdecznie! :)
Zachęcam do zapoznania się z ustawą o sądownictwie oraz Kodeksem Cywilno-Karnym. :)
Ustawa o sądownictwie: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index.php?topic=169.0
Kodeks Cywilno-Karny: http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index.php?topic=161.0
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu. :)
-
Witamy w Republice Bialeńskiej,
w mikronacjach zawsze przydaje się ktoś ze znajomością prawa.
-
Witaj! :)
-
Witamy, ludzie od prawa zawsze będą potrzebni.
I tako rzecze Prezes Gestapo Ortograficznego Policji Krajowej. :D
-
Witam serdecznie w Bialenii, szczególnie jako studentkę prawa gdyż w sądzie zawsze jest robota a ktoś kto się na tym zna napewno nie zaszkodzi. :) W razie pytań proszę pisać do mnie na PW lub gg: 36503462 postaram się pomóc i wyjaśnić wszystko. :)
-
Witam serdecznie!
Na pewno się przydasz i znajdziesz coś dla siebie... od dawna twierdzę, że w zakresie prawa potrzeba uporządkowania i skomasowania przepisów prawa do mniejszej ilości aktów - będziesz miała spore pole do popisu.
-
Zastanawiam się również nad karierą naukową. Mogę sama wybrać temat pracy licencjackiej, czy mam się do kogoś zgłosić?
-
Zastanawiam się również nad karierą naukową. Mogę sama wybrać temat pracy licencjackiej, czy mam się do kogoś zgłosić?
Tytuł można wybrać samemu, trzeba tylko go zgłosić do zaakceptowania w dziekanacie.
Na naukowców jest tu jeszcze większy popyt niż na ludzi od prawa.
-
Coś sobie znajdę, ale zapewne z dziedziny prawa. Widzę, że Wydział Prawa jest trochę zaniedbany, trzeba go trochę rozruszać.
-
Witam serdecznie w Bialenii. ;)