Forum Republiki Bialeńskiej

Podział administracyjny => Instytucje Carstwa Brodryjskiego => Carstwo Brodryjskie => Hotel Dostojewskich => : Alberto de Medici Mon, 02 Mar 2015, 19:31:37

: Forum Carstwa
: Alberto de Medici Mon, 02 Mar 2015, 19:31:37
Nie ukrywam, że w pewnych środowiskach narodziła się idea stworzenia samodzielnego forum. Carstwo Brodryjskie przeżyło już czasy największego kryzysu oraz swoistego rozbicia. Może kolejnym etapem na drodze do stabilizacji jest posiadanie własnego forum? Nie ukrywam, że - w mojej opinii - umożliwiłoby nam to dotarcie do większej liczby potencjach obywateli.
: Odp: Forum Carstwa
: AndrzejSwarzewski Mon, 02 Mar 2015, 20:18:09
Potencjalni obywatele są właśnie potencjalni. A wiele możemy stracić, i publiczność obserwującą i komentującą nasze działania, i być może kilku obywateli. Poza tym, czy przy obecnej aktywności Carstwa sensowne jest oddzielanie się? I czy chcemy sami utrzymywać porządny serwer,czy przenieść się na jakieś cba?...
: Odp: Forum Carstwa
: Jurij Bołodin Mon, 02 Mar 2015, 20:30:03
Pan Swarzewski ma całkowitą rację. Korzystamy z gościnności bialeńskiego forum, za co jesteśmy wysoce wdzięczni.
Brodria musiałaby mieć przede wszystkim fachową administrację techniczną, by sprawnie zarządzać ew. osobnym forum.

Można ewentualnie- nie wiem czy jest na tym forum taka możliwość nadać odmienne tło w działach forum przeznaczonych dla Brodrii, co podkreśli, że odwiedzający je są w innym kraju.
Pozdrawiam ;)
: Odp: Forum Carstwa
: AndrzejSwarzewski Mon, 02 Mar 2015, 21:00:03
Myślę, że możemy nawet znaleźć kogoś, kto zrobiłby Brodrii stronę internetową na bialeńskim hostingu, z odnośnikiem do brodryjskich działów i IRC Brodrii.  :) Odmienne tło to tez dobry pomysł.
: Odp: Forum Carstwa
: Alberto de Medici Mon, 02 Mar 2015, 21:33:18
Myślę, że możemy nawet znaleźć kogoś, kto zrobiłby Brodrii stronę internetową na bialeńskim hostingu, z odnośnikiem do brodryjskich działów i IRC Brodrii.  :) Odmienne tło to tez dobry pomysł.

Mogłoby być ciekawie, ale wpierw "musicie" chyba znaleźć kogoś, kto zrobiłbym stronę główną dla Rzeczypospolitej Bialeńskiej. Jak dla mnie tło również  byłoby fajnym rozwiązaniem - byleby ktoś umiał je zrobić. :D
A propos kanału IRC - byłbym wdzięczny gdyby ktoś zaznajomiony z tematem wytłumaczył mi w jaki sposób założyć takowy "na stałe".
: Odp: Forum Carstwa
: AndrzejSwarzewski Mon, 02 Mar 2015, 21:47:12
Nie wiem dlaczego strona w dalszym ciągu nie działa. Miała nie działać chwilowo, a coś się przeciągnęło najwyraźniej...
: Odp: Forum Carstwa
: Herman Kolineusz-Michalski Mon, 02 Mar 2015, 23:08:41
Moje zdanie jest takie: forum jest potrzebne, szczególnie to pomoże w nawiązywaniu stosunków międzynarodowych... bo nie wiem czy wiecie ale w oczach wielu innych państw jesteśmy marionetkami. Uważam, że takie forum jest jak najbardziej potrzebne.

PS. Znam dobry hosting forów, darmowy, z subdomeną co prawda, jednakże mogę poświadczyć, że nigdy nie miałem z nim problemów.
: Odp: Forum Carstwa
: Ivan von Lichtenstein Tue, 03 Mar 2015, 14:10:14
Jaki to hosting?
: Odp: Forum Carstwa
: AndrzejSwarzewski Tue, 03 Mar 2015, 15:06:54
Moje zdanie jest takie: forum jest potrzebne, szczególnie to pomoże w nawiązywaniu stosunków międzynarodowych...
Pytanie tylko, czy te stosunki dadzą Brodrii więcej niż obecny stosunek z Bialenią. ;) W moim odczuciu najistotniejszy dla Brodrii stosunek został nawiązany i ma się dobrze, ale oczywiście WE może mieć inne zdanie. ;)
bo nie wiem czy wiecie ale w oczach wielu innych państw jesteśmy marionetkami. Uważam, że takie forum jest jak najbardziej potrzebne.
Lepiej być żywą i zabezpieczoną "marionetką" niż trupem. ;) Ale chętnie dowiem się, jakie są to państwa. Z przyjemnością się z czegoś pośmieję.  :)) I pytanie, czy tym wyśmiewaczom chodzi o dobro Brodrii. ;)
: Odp: Forum Carstwa
: Jurij Bołodin Tue, 03 Mar 2015, 18:17:02
Nikt nie powiedział, że Brodria mając własne forum będzie trupem.
: Odp: Forum Carstwa
: AndrzejSwarzewski Tue, 03 Mar 2015, 18:56:51
A chce Pan się przekonać?...
: Odp: Forum Carstwa
: Maciej Kamiński Tue, 03 Mar 2015, 19:06:30
Nikt nie powiedział, że Brodria mając własne forum będzie trupem.
Nie, będzie reinkarnować co kilka miesięcy, tak jak wcześniej. ::)
: Odp: Forum Carstwa
: Alberto de Medici Tue, 03 Mar 2015, 19:12:03
Moim zdaniem dopurty Brodria nie znajdzie bezpiecznego hostingu (nie żadnych cba.pl, czy for24...) możemy zostać na forum bialeńskim. Pozostaje otwarta sprawa rekrutacji potencjalnych obywateli...
: Odp: Forum Carstwa
: Jurij Bołodin Tue, 03 Mar 2015, 19:22:56
A chce Pan się przekonać?...

Za czasów Grutina "Brodria- trup" nikomu nie przeszłoby przez gardło ;(
: Odp: Forum Carstwa
: AndrzejSwarzewski Tue, 03 Mar 2015, 20:08:38
Oczywiście można narobić kilka klonów, mieć tego samego admina co wcześniej i w ogóle wrócić do poprzedniego stanu. Ale jeśli mając wybór ktoś się na to zdecyduje, to będzie po prostu... głupi.
: Odp: Forum Carstwa
: Maciej Kamiński Tue, 03 Mar 2015, 20:23:47
Za czasów Grutina "Brodria- trup" nikomu nie przeszłoby przez gardło ;(
Zakład? ::)