LISTA CZŁONKÓW PARTII: WSPÓLNOTA ROZWOJU
(http://s10.ifotos.pl/img/WR-40png_waaappp.png)
1. Eddard Noqtern - Lider.
2. Piotr Paweł I de Zaym - członek Zarządu.
3. Mikołaj Patryk Dostojewski.
4. Frederick Hufflepuff - Wicelider, członek Zarządu.
5. Bajtuś.
6. Jan Lubomirski
Skoro mamy tyle nowych członków chyba czas wkrótce zwołać Kongres.
Teraz chyba Kongres jest jeszcze bardziej wskazanyPopieram. Musimy przedyskutować jak zmienić ten kraj na lepsze, czyli na nasze.
Chciałbym do Was dołączyć :)Przypomnę artykuł 3 Statutu WR:
3. Członkiem Wspólnoty może zostać każdy obywatel Republiki Bialeńskiej, zgadzający się z programem i statutem Wspólnoty.
Jako obywatel KH mam obywatelstwo bialeńskie - tak mi się wydaje.http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index.php/topic,5876.0.html
Nic o nas bez nas :D Wątpliwy jest fakt ingerowania w traktat rozporządzeniem. Mam obywatelstwo RB gdyż tak stanowi traktat stowarzyszeniowy.Traktat stanowi o uzyskiwaniu, nie o stałym posiadaniu.
Nic o nas bez nas :D Wątpliwy jest fakt ingerowania w traktat rozporządzeniem. Mam obywatelstwo RB gdyż tak stanowi traktat stowarzyszeniowy.Traktat stanowi o uzyskiwaniu, nie o stałym posiadaniu.
Albo też żadnym z dwóch.
Jasno napiszę ja :D Układ stowarzyszeniowy zawiera wiele niejasności, w tym - to. Obywatelstwo bialeńskie oznacza pewne wymogi, które nie znikają mimo takiego, a nie innego sformułowania naszego układu.
Nie ma żadnego gdybyania - Kaspian Morsis jest obywatelem KH, ale nie jest obywatelem RB.
Art. 7.
a) Obywatelstwa Królestwa Hasselandu i Carstwa Brodryjskiego są równoznaczne obywatelstwu Republiki Bialeńskiej. Obywatele Republiki Bialeńskiej, chcący zostać obywatelami Królestwa Hasselandu lub Carstwa Brodryjskiego, muszą osiedlić się na terytorium wybranego państwa, a obywatelstwo nabywają z samego faktu osiedlenia.
b) Wszyscy obywatele Królestwa Hasselandu i Carstwa Brodryjskiego otrzymują w trybie nadzwyczajnym stałe obywatelstwa Republiki Bialeńskiej oraz pełne prawa wyborcze, o ile w momencie wejścia w życie niniejszego aktu ich posiadali.
c) Król Hasselandu oraz Car Brodrii mogą nadawać nowe obywatelstwa bialeńskie zgodnie z ustalonymi przez siebie kryteriami.
skoro szkodzącej wykładni nie uznają, to z jakiej racji mielibyśmy zajmować się korzystną
Wybacz, ale nie do końca Cię rozumiem - może to kwestia mojego krótkiego stażu w RB. Dlaczego zatem mamy zlekceważyć korzystną uchwałę patrząc na podejście KH i CB do szkodzącej? Dlaczego w ogóle mamy brać ich deklaracje o nieuznawaniu orzeczeń Sądu pod uwagę, skoro te orzeczenia u nas obowiązują?Bo... te orzeczenia, tak jakby, dotyczą tych państw, jako stron układu?