Forum Republiki Bialeńskiej

Peryferia => Archiwum Wojskowe => Pozostałe Archiwalia Wojskowe => : Boris Hristow Mon, 10 Mar 2014, 15:07:31

: [Archiwalne] Gazoslawia
: Boris Hristow Mon, 10 Mar 2014, 15:07:31
<!-- m -->http://www.gazoslawia.pun.pl/viewtopic.php?pid=86#p86 (http://www.gazoslawia.pun.pl/viewtopic.php?pid=86#p86)<!-- m -->

<!-- m -->http://www.gazoslawia.pun.pl/viewtopic.php?pid=85#p85 (http://www.gazoslawia.pun.pl/viewtopic.php?pid=85#p85)<!-- m -->
: Re: Gazoslawia
: AndrzejSwarzewski Mon, 10 Mar 2014, 16:00:00
Niestety nie zdążyliśmy podpisać z Brodrią sojuszu wojskowego. Wobec tego nie czujemy się uprawnieni do przekroczenia granicy bialeńsko-brodryjskiej. Zapewniamy natomiast pomoc humanitarną oraz azyl do Brodryjczyków w przypadku złego rozwinięcia się konfliktu.
Na wyraźną prośbę władz Federacji moglibyśmy objąć wojskową opieką granice Federacji i być mediatorem w konflikcie.
: Re: Gazoslawia
: Boris Hristow Mon, 10 Mar 2014, 16:04:19
Wypowiem sie jako ambasador NUPIA w RB  SSZ czuwa nad sytuacja w tamtym regionie  tutaj dałem tylko informacje ze to nasz wspólny Sojusznik na NUPIA tez dałem wiadomości.
Ambasador NUPIA w RB Abdullah Aykm