Forum Republiki Bialeńskiej
Instytucje, organizacje, przedsiębiorstwa => Przedsiębiorstwa komunikacyjne i transportowe => Przedsiębiorstwa => Bialeński Transport Morski => : Ronon Dex Sat, 17 May 2014, 11:31:23
-
Bialeński Transport Morski i Ministerstwo Obrony Narodowej zawierają umowę na dostarczenie niezbędnego sprzętu i materiału do budowy bazy wojskowej RB w NUPIA oraz sprzętu wojskowego SSBE.
1. BTM przewiezie drogą morską materiały i sprzęt do budowy bazy wojskowej w NUPIA oraz wyposażenie bazy, pojazdy wojskowe, sprzęt wojskowy, zapasy itd. wg. potrzeb SZ RB i w terminie określonym przez MON, w ilości nie przekraczającej 9050 TEU (jeden kurs statku typu K110).
2. Strony określają wartość usługi na 300 środków wymiany.
3. Należność zostanie przekazana BTM po uchwaleniu budżetu MON i po otrzymaniu przez MON środków finansowych.
4. Usługa zostanie wykonana bez względu na termin płatności, a firma państwowa BTM nie będzie się domagała odsetek za zwłokę w zapłacie za usługę.
Podpisano:
Zleceniobiorca - Dyrektor Generalny BTM
Zleceniodawca - Minister Obrony Narodowej