Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Siergiusz Asketil

Strony: [1]
1
Trybuna Honorowa Stadionu Narodowego / Odp: Supremacy raz jeszcze...
« dnia: Sob, 04 Kwi 2015, 18:37:19 »
Gratuluję pomysłu. Ta gra jest idealna do międzymikronacyjnej integracji ;-)

    Imię i nazwisko: Siergiusz Asketil
    Kraj pochodzenia: Księstwo Sarmacji
    Nick w Supremacy: Siergiej Slavic

2
[...] Rzeczywistość wirtualna rozjeżdża nam się na dwa równoległe v- światy, przynajmniej z mojego punktu widzenia. ;)

Nie będę wałkował tego tematu po raz kolejny, szczególny na cudzym forum, ale Scholandia przestała istnieć (a tym bardziej mieć władzę nad Awarą) ze zwykłego lenistwa. Ani nie zechcieliście podwyższyć poziomu bojowego, ani zaktywizować mieszkańców, kiedy była na to szansa - dana przez Sarmację! - więc nie marudźcie teraz, że Awara jest Wasza, bo nie jest. Zapraszamy do wizyty na niej i wypicia kieliszka z żołnierzami Książęcych Sił Zbrojnych.

Nie otwierajcie trumny. Nie jesteście Leblandią.

3
Jeśli szukacie argumentu na siłę z tą całą Awarą, to prawa do niej ma też nasz sojusznik - Wandystan.

Raczej nie. Artykuł propagandowy, ale potwierdza, że Wandystan nie był obecny na Awarze. Dlaczego? Ponieważ tak jak Scholandia (która nie raczyła nawet podwyższyć swojego poziomu bojowego), nie odpowiedział na działania militarne. W związku z tym nie mogło być mowy (i nie może być jej teraz) o jednostkach wojskowych Mandragoratu na Awarze Południowej. Przejęto ziemię niczyją.

W trakcie rozmów wyszedł pomysł całkowitej normalizacji stosunków - czyli również tych dotyczących Awary. Priorytetem jest jednak dla nas Nowa Sclavinia, czego jak myślę, wreszcie się porozumieliśmy.


(—) Siergiusz Asketil

Strony: [1]