Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzeciw wobec "secesji"
28.12.2010, 13:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2010 13:38 przez Napoleon Ludwik Bonaparte.)
Post: #12
RE: Sprzeciw wobec "secesji"
To doprawdy interesujące. Kogo ma Pan na myśli pisząc " wielu obywateli ... społeczeństwo Republiki ... " ? Zejdźmy na ziemię młody człowieku. Urządza Pan ceregiele, które nie mają sensu, są prymitywne i przyziemne. Poza tym , nie ma społeczeństwa Republiki ! Republika to nikt inny jak Pan de Stress i Pan Lavandier. Nikt inny. Jak Pan śmie pisac takie bzdety i wypociny, skoro odbiegają one od faktów.W oczach tych ludzi na pewno jestem tym , jak Pan to ujął, ale mnie to nie interesuje i nie przejmuję się tym, bo ich udział w polityce zmusza ich, do takich zachowań. Niestety, ale musiałem ponieść cenę za samodzielność , w tym kraju.
Teraz to już przeszłość. Niech Pan się trzyma faktów. Jestem Głową innego państwa , suwerennego, niepodległego i wszystko zgodnie z normami. Nic mnie już nie łączy z Republiką . Proszę mi wierzyć, Pan się ośmiesza takim zachowaniem, jakie to prezentuje i zaśmieca temat. Jeśli naprawdę Pan myśli, że stworzyłem Cesarstwo po to, żeby komuś zrobić na złość i po to, aby cieszyć się tytułami, to całkowicie odbiega Pan od rzeczywistości i w ogóle mnie Pan nie zna .

Co do aresztowania, to widzę , że nawet nie pokwapił się Pan przeczytać konstytucji naszego kraju, skoro Pan taki zdziwiony. Gdyby Pan na ternie innego kraju pisał takie epitety ad personam, to procedury były by podobne. Nawet nie będę przytaczał Szanownym Reprezentantom słów, jakimi mnie Pan uraczył, gdyż nie będę się zniżał do takiego poziomu.

I proszę mi wierzyć, nie będę już pisał z kimś takim jak Pan, bowiem jest Pan w moich oczach zwykłym, pospolitym rebeliantem.

(-) Jego Królewska Mość
Napoleon Ludwik Bonaparte
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sprzeciw wobec "secesji" - Nani - 27.12.2010, 16:07
RE: Sprzeciw wobec "secesji" - Nani - 27.12.2010, 17:00
RE: Sprzeciw wobec "secesji" - Napoleon Ludwik Bonaparte - 28.12.2010 13:35
RE: Sprzeciw wobec "secesji" - FJ II - 28.12.2010, 14:44
RE: Sprzeciw wobec "secesji" - FJ II - 28.12.2010, 18:19
RE: Sprzeciw wobec "secesji" - FJ II - 28.12.2010, 21:22
RE: Sprzeciw wobec "secesji" - Nani - 29.12.2010, 17:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości