Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Republika Ludowa Trizondalu
01.07.2011, 20:44
Post: #10
RE: Republika Ludowa Trizondalu
Cóż, osobiście jestem zdania, iż nie należy ignorować tego problemu. Faktycznie- na chwilę obecną działania RLS nie są jeszcze na tyle zintensyfikowane by odpowiadać na nie rezolucja OPM. Tym nie mniej myślę, iż warto bacznie obserwować sytuację i w razie konieczności- podjąć zdecydowane środki.
Zapewniamy naszych braci z Trizondalu, iż Eskwilinia jest gotowa wesprzeć Królestwo militarnie gdy zajdzie taka potrzeba. Tym nie mniej na razie sytuacja wydaje się właściwa dla trizondalskich sił porządkowych.

Na marginesie dodając: Nie ignorujmy takich wojennych działań. Nareszcie coś się dzieje. Powstaje niejako moda na wojny Smile Osobiście mnie to bawi i choć Dreamland pewnie zgłosi w tej kwestii votum separatum, to osobiście widzę większy sens by obradować w Gmachu OPM nad kolejną ,,fikcyjną wojną" niż nad kolejnymi zmianami organizacyjnymi OPM. Pozwólmy by do tego miejsca wszedł duch mikronacji, który, co nie powinno nikogo dziwić, idzie od nowych, młodych, ambitnych mikronacji. Jak powiedział Stephane Hessel- Oburzajcie się! Big Grin

Członek delegacji Rzeczpospolitej Eskwilińskiej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Republika Ludowa Trizondalu - Cheewazz Khadil - 01.07.2011 20:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości