Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raport o Biednej Republice Ciprofloksji
28.06.2010, 14:56
Post: #2
RE: Raport o Biednej Republice Ciprofloksji
Wasza Ekscelencjo,

Na początku chciałbym podziękować za sporządzenie raportu na temat Biednej Republiki Ciprofloksji. Jednakże, chciałbym także sprostować parę wątków i pewne nieścisłości wyjaśnić.

Biedna Republika nie nawiązuje do ideologii komunistycznej, a jedynie do terminologii zapożyczonej z Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, jak i niektórych faktów zaczerpniętych z historii Socjalistycznej Republiki Rumunii. Jak zresztą słusznie JE, tworzymy własną, autorską i oryginalną ideologię, która ma być satyrą. W komiczny sposób hiperbolizujemy rzeczywistość, zarówno tę wirtualną, jak i realną.

Chciałbym także zapytać JE, co widzi niepokojącego w używaniu samych nicków. Jesteśmy ludźmi, którzy cenią sobie prywatność, dlatego zaszyliśmy się pod różnymi nickami. Ot, chociażby aby nasi wielbiciele nas nie prosili na ulicy o autograf Wink

W sprawie głosowania, chciałbym prosić o odroczenie go, do czasu gdy podjęte przeze mnie, wspólnie z JE Petrosigosem kroki w sprawie normalizacji wzajemnych stosunków dojdą do skutku.

Profesor docent marszałek Mihail Nani
Państw Ciprofloksjańskie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Raport o Biednej Republice Ciprofloksji - Nani - 28.06.2010 14:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości