Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstępny projekt zmian w Karcie OPM
04.12.2009, 13:05
Post: #54
RE: Wstępny projekt zmian w Karcie OPM
Cytat:Otóż miałem na myśli to, aby zablokować w danym momencie możliwość wprowadzania zmian (no z wyjątkiem tam jakiś błędów na zasadzie nie dodany przecinek, literówka, wyraz), bo takie zmienianie może nam się przedłużyć w nieskończoność. Jeśli natomiast większości by projekt odpowiadał, wówczas można nawet i to pominąć.

Dobry pomysł! Tak zrobimy.

Cytat:dlaczego nie ma w Karcie przewidzianych konsekwencji za łamanie/nie przestrzeganie podpisanych konwencji? Powinny takowe zostać zawarte w karcie, bo cóż z tego, że napiszemy, iż konwencja jest wiążąca, jeśli nie będzie narzędzi do karania tych, którzy konwencji nie przestrzegają?

Słuszny pogląd. Spróbuję to uzględnić.

Cytat:Proponowałbym także zastanowić się czy nie byłoby lepiej gdyby rezolucje OPMu były przyjmowane większością 2/3 głosów. Dlaczego tak? Taka rezolucja miałaby większe znaczenie i większą siłę.

A tu już nie byłbym taki pewien... Obawiam się, że byłyby kłopoty z przyjęciem dowolnej rezolucji... Czy są jakieś uwagi innych Reprezentantów w tej kwestii?

diuk Piotr Kościński
były Sekretarz Generalny OPM
Przedstawiciel SPM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wstępny projekt zmian w Karcie OPM - Piotr Koscinski - 04.12.2009 13:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości