Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamach na niepodległość Królestwa Natanii
03.03.2011, 17:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2011 17:41 przez Victorio Mortuus.)
Post: #33
RE: Zamach na niepodległość Królestwa Natanii
Cytat:A skąd ta pewność, że traktowała?

Czyli mam rozumieć, że obywatele BRC, nie posiadający obywatelstwa Królestwa Natanii, za aprobatą króla Natanii reprezentowali interesy tego państwa w OPM? Bądź co bądź to nie obywatele BRC ustalili kształt delegacji w OPM.
I to, że ktoś twierdzi, że do wykonania postanowień umowy nie doszło nie oznacza, że to jest stan, z którym wszyscy się zgadzają. Fakt - Natania przekazuje BRC Tauchirę. FAKT - obywatele BRC stają się obywatelami Natanii (dowodem jest tu choćby traktowanie ich przez króla Natanii czy uczynienie ich przedstawicielami Natanii w OPM). Czy to nie jest jednoznaczne z, przynajmniej częściowym, wypełnianiem tej umowy?

Ponadto chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak wygląda proces ratyfikacji w Królestwie Natanii. Czy skupia się to na podpisaniu danego aktu i opublikowaniu go?

[Obrazek: UB4.png]

/-/ Victorio Mortuus
Prezes Trybunału Sprawiedliwości OPM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zamach na niepodległość Królestwa Natanii - Michał III - 02.03.2011, 21:11
RE: Zamach na niepodległość Królestwa Natanii - Victorio Mortuus - 03.03.2011 17:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości