Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezygnacja
11.09.2012, 11:30
Post: #1
Rezygnacja
Wasze Cesarskie, Królewskie i Książęce Mości!
Ekscelencje Prezydenci, Premierzy, Kanclerze i Ministrowie!
Ekscelencje Reprezentanci!
Szanowni Goście!

Jak wielu z Was zapewne wie, zostałem Królem niewielkiego wirtualnego państwa, Hasselandu. Choć Hasseland nie jest członkiem OPM, a ja trafiłem tu jako obywatel stowarzyszonego z nami państwa - Surmenii, to jednak uważam, że moje pozostawanie na funkcji SG OPM jest sprzeczne z Kartą Organizacji. Dlatego też z przykrością zmuszony jestem złożyć dymisję, która skutkować będzie za tydzień, 18 września.
Robię to tym niechętniej, że OPM jak i cały v-świat, przechodzi głęboki kryzys. W Organizacji panuje całkowity bezruch i według mnie konieczna jest zupełnie nowa jej formuła. Bezruch panuje też w realowym Stowarzyszeniu Polskich Mikronacji.
Ja jednak jestem zdania, że mikronacje nie stały się przeżytkiem, ale że trzeba znaleźć nowe metody pozyskiwania mieszkańców. "Zwykłe" rezerwy się wyczerpały, starzy mieszkańcy się przeważnie "wypalili", nowi nie przychodzą. Co zrobić?
Z pewnością - działać razem. Naszą siłą jest różnorodność. Ale co i jak powinniśmy zrobić?...
Będę proponował stworzenie w ramach OPM, z nadzieją na ożywienie dyskusji, FORUM PROMOCJI MIKRONACJI, FPM, tak, by ta dyskusja stanowiła podłoże do działań realowego stowarzyszenia.
Mamy Zastępcę SG OPM. Po mojej rezygnacji, Zastępca przejmie moje obowiązki jako p.o. SG. Ja zaś mogę przejąć obowiązki Zastępcy (Karta OPM mi to umożliwia) i zorganizować dyskusję nowego Forum.
Oczywiście, perspektywicznie konieczny będzie wybór nowego SG OPM. Ale proponuję, byśmy teraz działali właśnie tak.

diuk Piotr Kościński
były Sekretarz Generalny OPM
Przedstawiciel SPM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Rezygnacja - Piotr Koscinski - 11.09.2012 11:30
RE: Rezygnacja - Einar - 11.09.2012, 22:39
RE: Rezygnacja - Piotr Koscinski - 12.09.2012, 14:36
RE: Rezygnacja - Piotr Koscinski - 19.09.2012, 17:03
RE: Rezygnacja - Robert Dąbski - 02.10.2012, 23:26
RE: Rezygnacja - Jan Radziwiłł - 03.10.2012, 20:33
RE: Rezygnacja - Piotr Koscinski - 04.10.2012, 17:15
RE: Rezygnacja - Cheewazz Khadil - 06.10.2012, 09:53
RE: Rezygnacja - Piotr Koscinski - 07.10.2012, 14:15
RE: Rezygnacja - Kryspin van Buuren - 07.10.2012, 17:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości