Rocznica!
Korona nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów opublikowanych w ramach Parku stołecznego. Opublikuj swój wpis lub film z YouTube.
25 maja 2008 r., 19:02 — Mateusz „iontz” kaw. von Lichtenstein-Iontz
O godzinie 20:00 na czacie sarmackim rozpoczną się obchody szóstej rocznicy istnienia Księstwa Sarmacji. Organizatorzy przewidzieli na ten dzień kilka specjalnych atrakcji, które uświetnią dzisiejszy, uroczysty dzień. Swoją obecnością zaszczycą nas także znakomici goście z zaprzyjaźnionych krajów.Na początku, tradycyjnie przemawiać będzie Kanclerz i osoby zaangażowane w organizację święta.
Właściwa część uroczystości rozpocznie się od rozstrzygnięcia rocznicowych konkursów. Poznamy nazwę Straży - nowej formacji dbającej o utrzymanie porządku w miejscach publicznych. Dowiemy się także, kto został zwycięzcą konkursów organizowanych przez MDN: "Moja Sarmacja" i na dyrektora Instytutu Edukacji Sarmackiej.
Kolejnym punktem imprezy będzie przedstawienie rocznicowej edycji znaczków pocztowych. Wszystkich zainteresowanych filatelistyką prosimy o przybycie :-)
Księstwo Trizondalu włączy się w przebieg obchodów poprzez otwarcie specjalnej wystawy w Galerii Książęcej. Będzie można też wziąć udział w świątecznej edycji "Milionerów" - gry, która umożliwia wygranie sporych nagród i zapewnia doskonałą zabawę. Gracze odpowiadają kolejno na pytania związane z mikroświatem i życiem Księstwa Sarmacji, na zasadach podobnych jak w popularnym teleturnieju. Inne samorządy również przygotowały niespodzianki rocznicowe, dlatego warto być z nami na żywo!
Na koniec przypominam, że obchodom cały czas towarzyszy audycja w Radiu Teutonia One.
Informacje o artykule
Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0 Artykuł czytano 412 razy.
Komentarze
Brak komentarzy.
