Co z PIH?

Co z PIH?

Postby Marcel Hans » 07 Jul 2009 14:14

Mój Rząd powołał Państwowy Instytut Historyczny, czy nowy Rząd zajmie się tym? Bo on ma także zająć się archiwizacją rzeczy, które obecnie mają miejsce. Macie, w ogóle jakiś pomysł?
Marcel v-hr. Hans
- I Prezydent Rzeczpospolitej!

Śmierć jest życiem, a życie śmiercią......
User avatar
Marcel Hans
Członek SPP
 
Posts: 8061
Joined: 23 Feb 2009 14:28
Location: Rottera/ Śląsk

Re: Co z PIH?

Postby Onufry von Pohner » 07 Jul 2009 15:38

Mam pomysł, a ty się chciałeś zająć PIH? :)
Menel
Onufry von Pohner
 
Posts: 274
Joined: 01 Jun 2009 12:15

Re: Co z PIH?

Postby Przemo » 07 Jul 2009 17:52

Moim skromnym zdaniem, jest wiele instytucji, których działalność skupia się na kulturze, historii, sporcie itp. RSiT lecz one kuleją :| Przyczyna ta co zawsze, takimi rzeczami nie mogą zajmować się ciągle Ci sami ludzie, którzy łączą kilka działalności, więc zamiast tworzyć nowe instytucje, może powinniśmy zastanowić się nad poszerzaniem zakresu starych ;)

Jednak PIH istnieje i trzeba znaleźć osobę godną, pracowitą, która zajmie się tym :!: Mimo to, że zostałem ministrem, też nie mogę siedzieć non stop przy kompie i myśleć nad wszystkim, tym bardziej, że wróciłem w dość gorący okres - WAKACJI :!:
Przemysław kaw. Jańczyk h. Pielesz
Przemo
 
Posts: 30
Joined: 27 Jun 2009 15:23

Re: Co z PIH?

Postby Marcel Hans » 07 Jul 2009 18:48

Onufry von Pohner wrote:a ty się chciałeś zająć PIH?

Wybacz ale wolę pracę z ludźmi. Nie ma co, jestem wybredny :D

Przemo wrote:Moim skromnym zdaniem, jest wiele instytucji, których działalność skupia się na kulturze, historii, sporcie itp. RSiT lecz one kuleją

Obecnie nasze państwo nie posiada żadnej takiej instytucji no chyba że uwzględnić te w miastach, ale je powołali zarządcy miejscy dla miast.

Przemo wrote:takimi rzeczami nie mogą zajmować się ciągle Ci sami ludzie, którzy łączą kilka działalnośc

Wiesz lepiej ktoś stary i mający kilka spraw na głowie niż nikt, ale ostatnio trochę osób wróciło więc może oni będą chcieli

Przemo wrote:zamiast tworzyć nowe instytucje, może powinniśmy zastanowić się nad poszerzaniem zakresu starych

Nikt już nowych nie tworzy. Hmm ale te instytucje są prywatne, jeśli mi państwo zaproponuje coś ciekawego co do Trizondalskiego Domu Kultury i Tradycji to mogę się zastanowić ale jako właściciel prywatny jestem sceptyczny. A krótko mówiąc nie oczekujmy że Związek Sportowy zajmie się spisywaniem historii sztuki.

Przemo wrote:Jednak PIH istnieje i trzeba znaleźć osobę godną, pracowitą, która zajmie się tym

Nie po to tworzyłem Urząd Pracy, aby Rząd z niego sobie nic nie robił. Złóżcie nową ofertę, anulując starą.

Przemo wrote:Mimo to, że zostałem ministrem, też nie mogę siedzieć non stop przy kompie i myśleć nad wszystkim,

Przemek przecież nikt tak nie robi, ale to też są Twoje obowiązki. Nie wymagam od Ciebie, żebyś sam się zajął to niedorzeczność, to głupota, proszę jedynie abyś użył naszego Urzędu Pracy do ponowienia oferty albo abyś mi opisał co ew. zostało zrobione lub co jest planowane.

Przemo wrote:że wróciłem w dość gorący okres - WAKACJI :!:

Hmm okres wakacji w mikronacjach to zazwyczaj stagnacja, jeśli teraz na początku przyłożycie się to jeśli w środku złapie Was leń aktywność nie spadnie bo będzie efektem działań na początku, potem przyłożyć się trzeba na końcu bardziej ale to już inna bajka ;)
Marcel v-hr. Hans
- I Prezydent Rzeczpospolitej!

Śmierć jest życiem, a życie śmiercią......
User avatar
Marcel Hans
Członek SPP
 
Posts: 8061
Joined: 23 Feb 2009 14:28
Location: Rottera/ Śląsk

Re: Co z PIH?

Postby Przemo » 08 Jul 2009 17:03

Dzięki ;) Wiesz, że Twoje rady zawsze borę do serca ;)

PS. Tak jak powiedziałem, tak zrobiłem ;) Ogłoszenie już w Urzędzie (mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko, że skopiowałem to Twoje)
Przemysław kaw. Jańczyk h. Pielesz
Przemo
 
Posts: 30
Joined: 27 Jun 2009 15:23

Re: Co z PIH?

Postby Marcel Hans » 09 Jul 2009 20:14

A może postawimy tą DokuWiki?
Marcel v-hr. Hans
- I Prezydent Rzeczpospolitej!

Śmierć jest życiem, a życie śmiercią......
User avatar
Marcel Hans
Członek SPP
 
Posts: 8061
Joined: 23 Feb 2009 14:28
Location: Rottera/ Śląsk


Return to Rząd stare

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron