Szpieg? Dywersant? Okaż dokument tożsamości

Nieustający Panel Dyskusyjny im. E. Gierka



×
Gierek to pomocnicze wobec Listy Dyskusyjnej Mandragoratu Wandystanu (LDMW) miejsce rozmów Towarzyszek i Towarzyszy. Także pisząc pamiętaj, że robisz to dla Ludowej Ojczyzny!

Dodaj nowy wątek

Oznacz wszystkie wątki jako przeczytane


Ostatni post
W temacie: Kibuc Zejn Wanda
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar - 2016-08-25 22:07:28
Wypierdalać, Towarzyszki i Towarzysze!

Nie wszyscy pewnie śledzą ostatnie zmiany na stronach Wandystanu, więc uprzejmie gierkuję o założeniu kibucu Zejn Wanda w czynie społecznym.

Zejn Wanda urzeczywistnia zasady Wandyzmu-Syjonizmu na łonie Idei Żuczek. Kibuc leży w Zongyi w obrębie strefy buforowej przy granicy z Al-Farunem.

Mam w związku z tym ogłoszenie.

Kolektywizm sprawdza się lepiej niż jednostka, dlatego przyda mi się pomoc merytoryczna przy tworzeniu treści związanej z kibucem oraz praktyczna - przy doprowadzeniu Chuja Wandy do pełnej erekcji w SKOK-u.

Na chwilę obecną trzeba uzupełnić przestrzeń kibucu o podstrony: Wolontariat, Pralnia, Basen. Trzeba również uzupełnić treść w podstronie Kina. W dalszych planach chciałbym utworzyć podstrony znanych kibucniczek i kibucników Zejn Wanda. No i idzie bez mówienia, że można dorzucić do kibucu inne rzeczy, które Towarzyszki i Towarzysze uważacie za niezbędne.

Adres przestrzeni: http://wandystan.eu/w/Kibuc::Strona_g%C5%82%C3%B3wna

Adres lokacji w SKOK-u: http://skok.wandystan.eu/index.php?s=lokacja&id=51

Z vaporelektronicznym pozdrowieniem,
ESK

ODPOWIEDZ | ODPOWIEDZ CYTUJĄC | Pokaż post


W temacie: Kibuc Zejn Wanda
Prezerwatyw Tradycja Radziecki - 2016-08-27 13:50:45
Coś postaram się dorzucić!

Miło nam że skorzystaliści z usług Zongyi (tm), have a nice day

ODPOWIEDZ | ODPOWIEDZ CYTUJĄC | Pokaż post


W temacie: Kibuc Zejn Wanda
Alojzy Pupka - 2016-08-30 12:21:54
Na wszystkie kombajny Birobidżanu, wspaniała to wiadomość! Postaram się niebawem nanieść kibuc na mapy Wandystanu. Tymczasem stworzyłem zalążkowe hasło w Encyklopedii Wandejskiej, do którego uzupełniania zachęcam serdelecznie.

ODPOWIEDZ | ODPOWIEDZ CYTUJĄC | Pokaż post


W temacie: Kibuc Zejn Wanda
Michał Michaelus - 2016-08-30 21:40:27
Za prawdę wandna inicjatywa. Kolektywizm przyszłością Mandragoratu!

ODPOWIEDZ | ODPOWIEDZ CYTUJĄC | Pokaż post


Pierwszy post