Lista Radzieckiego pisze:
- Gierek: oznaczanie własnych postów jako przeczytanych;
DONE
Lista Radzieckiego pisze:
- SKOK: ujednolicenie menu, które na niektórych podstronach jest w starym układzie. Pomysł: najlepiej tak, żeby treść zaciągała się z jednego miejsca i wystarczyłoby tylko raz aktualizować.
DONE
Lista Radzieckiego pisze:
- Gierek: Naprawa niedziałajacych przycisków wstawiających formatowanie;
DONE
[...]
Lista Radzieckiego pisze:
- SKOK: Nazwa regionu okołowinnickiego - tj. niepotrzebne wyłączenie z Wysp Cz. Przyl. wyspy Marks (sugerujące, że nie jest częścią tego archipelagu).
DONE
Lista Radzieckiego pisze:
- Politechnika: Coś nie tak ze statystykami śledztw - liczba udanych i nieudanych się nie zgadza z sumą i zmienia się w sposób nie do końca zrozumiały.
DO ZROBIENIA
Lista Radzieckiego pisze:
- SKOK: aktualizacja mapek w SKOKu na uwzględniające Anhalt (grafiki w wątku: http://skok.wandystan.eu/index.php?s=gierek&w=229)
DONE
Lista Radzieckiego pisze:
- Po dodaniu nowej lokacji w Precelii Zachodniej (Pornogród) przy wejściu na lokalnego Bieruta (http://skok.wandystan.eu/index.php?s=bierut&tag=%23PRZ-2PO) wyświetla tekst "Tym tagiem posługuje się Poligon Atomowy". Problem zapewne wynika z tego, że oba regiony mają ten sam drugi identyfikator (2PO), a system chyba nie załapał, że to różne regiony (PRZ a ANH)
DONE
Lista Radzieckiego pisze:
- SKOK: Ujednolicenie stylu nazewnictwa regionów. Albo podawać nazwy administracyjne wszędzie (OA SoGo, WPRD, ZRLD, Ibsenat Anhaltu itp.) albo wszędzie nazwy geograficzne (Anhalt, Zongya, Wyspy Cz. Przylądka). Jeżeli przyjmiemy tą drugą formę, to trzeba pomyśleć nad formą dla SoGo;
Dajcie listę co jak konkretnie ma się nazywać i się zrobi.