Rozporządzenie o tytule honorowego mieszkańca miasta

Internetia dnia 29.08.2004 r.

 

 

 

Art. 1

 

W celu wyróżnienia i uhonorowania osób, które poprzez swoją pracę w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju danego miasta w prowincji Arden i Inselii wprowadza się na jej terenie tytuł  honorowego mieszkańca miasta”.

 

Art. 2

 

Tytuł określony w art. 1 niniejszego rozporządzenia przysługuje osobom, których działalność przyczyniła się do rozwoju miasta ( m.in. zwiększenie przyrostu naturalnego, poprawa aktywności obywateli, promocja miasta/prowincji w v-świecie, stworzenie nowych stron internetowych, powiększenie lub poprawę zawartości merytorycznej strony www, praca w organach informacyjnych ).

 

Art. 3

 

Osoba która otrzymuje tytuł „honorowego mieszkańca miasta” miasta powinna posiadać nieposzlakowaną opinię wśród ogółu mieszkańców.

 

Art. 4

 

O nadaniu tytułu decyduje prefekt prowincji Arden i Inselii specjalnym dekretem.

 

Art. 5

 

Godność honorowego mieszkańca miasta nadawana jest dożywotnio.

 

Art. 6

 

W szczególnych wypadkach prefektowi, gdy uzna takie działanie za stosowne przysługuje prawo odebrania wcześniej przyznanego tytułu,

 

(-)  Andre van Starck

Prefekt prowincji Arden i Inselii

 

 

 

<script language='javascript1.2' type='text/javascript' src='http://freehost.pl/stats/stat.php?type=count_stat'></script> <!-- </body></html>-->