Tabela Zongyjskiej Ekstraklasy
Blog > Komentarze do wpisu
Kandydaci już znani!

Dokładnie dzisiaj została zamknięta sala w której można było zgłaszać kandydatury do wyborów rządowych. Przypomnijmy: wybory odbedą się 1 lutego, wybrany zostanie premier który powoła resztę rządu. Zgodnie z tym co możemy przeczytać na forum w wyborach będzie mozna oddać głos na:

- Marcina Komosińskiego (ZRD),

- Mariana Nowaka (DO).

Każdy z nich zapewne będzie chciał wystartować w wyborach i każdego na pewno poprą partie. Sensacją okazało się to iż drugi kandydat DO , a dokładnie tymczasowy MKiSN , odwołał swoją kandydaturę. Pytaniem jest czy cała partia DO będzie chciała głosować tylko na Nowaka i póxniej liczyć na stołki w rządzie , czy po prostu Kochanowski przestraszył się funkcji premiera.

Przedstawmy może poszczególne partie:

Jako pierwszą przedstawimy partię Zongyjskiego Ruchu Demokratycznego. Obecnie jest tam 5 członków z czego mają oni takie narodowości jak:

- Gerard Szopkowski (Sarmata,Surmeńczyk,Gnomin,Teutończyk,Zongyjczyk)

- Niko Vasiliev (Zongyjczyk) 

- Maciej Faron (Natańczyk,Zongyjczyk)

- Alexander Paulista (Surmeńczyk,Zongyjczyk)

- Marcin Komosiński (Tirejczyk,Zongyjczyk).

 

Parta Dobro Obywateli ma teraz dokładnie 8 członków. Niestety możemy tylko domyslać się jakich ponieważ 2 z nich są aktywne i nie została podana ich lista. Nie posiadają także strony internetowej. 

 

piątek, 12 stycznia 2007, zongya

Polecane wpisy

  • Nowy minister sportu

    Dziś prezydent Zongyi Marcin Komosiński powołał na ministra sportu Krzysztova von Latoo. Nowo wybrany minister będzie odpowiedzialny za ligę piłkarską oraz za p

  • Nowy skład rządu

    Po przejęciu prezydentury przez Marcina Komosińskiego nasz kraj pozostał bez premiera. Mimo to nowy skład rządu podał prezydent: Premier: - MSWiA: Marcel Hans M

  • Znamy wyniki wyborów

    Na stronie Zongyi podano oficjalne wyniki wyborów. Są dość zaskakujące albowiem 4:2 wygrała partia ZRD... Wybory wygrała ZRD. Do urn poszło sześć osób co stanow