11.08.2014, 13:57:50
Cytat:A co Panowie sądzą o JKM Arkadiuszu II Filipie i jego "następcy" Ametyście z ZSKHIWZ nimi nie próbujemy się układać - i ZSKHiW nie próbuje być poważną mikronacją. To całkowicie inny kosmos aniżeli Bialenia czy Brodria.? To Panów nie gorszy?
Cytat:Tak mi się skojarzyło. Parafrazując znanego działacza ;D "Skorom mówimy niet rozmowom z Brodrią to niet!"Pewnie, że jest - brak Grutina.. Czy nie ma możliwość by Panowie przekonali się do "nowej odsłony" Brodrii?
Lub bardzo długie prace wizerunkowe (coś jak nasze Ministerstwo Propagandy).
Cytat:To tak jakby winić Rzeczpospolitą za rządów Stefana Batorego za dosyć liche panowanie Henryka Walezego i jego ucieczkę do Francji.A kto wybrał Henryka Walezego - przypadkiem nie w znacznym stopniu te same osoby co Batorego?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.

? To Panów nie gorszy?