Brama Wandystanu Dziennik informacyjny Mandragoratu Wandystanu - wirtualnego państwa

bramawan, 05.02.2005

Kroków kilka........ i otwarcie muzeum!

Musimy donieść, iż Towarzysz Mandragor Krupiński ostatnimi czasy pracuje ponad normę! :D Kroczek, po kroczku, powolutku struktury naszego Państwa rozrastają się. Ostatnio Towarzysz Khand dodał do Panelu Mieszkańca opcje zmiany hasła. Kolejnym kroczkiem jest uruchomienie opcji zapisu do partii politycznej, można sie z niej także wypisać :-) lub ją zmienić. TAK TRZYMAĆ TOWARZYSZU!!

W niedzielę (6 luty) o godzinie 19.00, na stronie http://www.wmn.go.pl, odbędzie się uroczyste otwarcie Wandejskiego Muzeum Narodowego! Start zainauguruje premiera wystawy, przygotowanej specjalnie na tę okazję. Po obejrzeniu wystawy władze WMN zapraszają na wernisaż, który odbędzie się na czacie wandejskim pod adresem http://www.polchat.pl/chat/?room=Wandystan

Zapraszamy! Niech to bezprecedensowe wydarzenie w dziejach wandejskiej kultury bedzie miało jak najwięcej świadków!! Kustoszem, pomysłodawcą i twórcą Wandejskiego Muzeum Narodowego jest sekretar Paweł Mariusz Milewski.

Dodał: Albus Boreed

Polecane wpisy