Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Ważna informacja dla nowych mieszkańców

Marceli Baldachim Khand, 12 lutego 2005


Towarzysze!

Dzięki staraniom tow. Michasia Winnickiego i zamieszczniu na reklamy naszej Ojczyzny do Wandystanu przybyło kilkunastu nowych mieszkańców.


Serdecznie witamy Was na Wyspie Wirtualnej Rewolucji otoczonej bezkresem monarchistycznego oceanu!

Pragnę umieścić kilkupunktowy plan działań - który pozwoli Wam - na pełną intergracje z Ludem Pracującym Wandejskich Miast i Wsi.

Po pierwze należy poznać swój ID (numer identyfikacyjny) w wandejskim systemie informatycznym. Można to zrobić tutaj
Poniżej przedstawiam listę nowozapisanych osób z chwili pisania tego artykułu :
B0061 - Ania Crakers

B0062 - Artur Szolec
B0063 - Tomasz avatar Chojnacki
B0064 - Mateusz matis Bartkowiak
B0065 - Fryderyk Wilhelm frywol Stupor
B0066 - lukasso lukas bo
B0067 - Piotr Kościński
B0068 - ayah ayahuasca uasca
B0069 - Pawlik Pawka Morozow

B0070 - Karol Lugal Al Sas
B0071 - Garbaty Garbaty Anioł Anioł
B0072 - Jolanta koodlaty Kiełbasa
B0073 - Stanisław Stanisław Wyrlak
B0074 - Bartek Gofer Gxx
B0075 - Laxanal laxanal Laxanal
B0076 - Aleksy Dekabrysta Wroński
B0077 - Karolina Karo Z
B0078 - Kamila tia C-y



Po drugie warto zapisać się na listę dyskusyjną. Można to zrobić na trzy sposoby :
a)Wysyłając pusty mail pod adres :
wandystan-subscribe@yahoogroups.com
b)Kontaktując się z Mandragorem Socjogramu - Michasiem Winnickim, który jest administratorem listy dyskusyjnej
c)Zapisując się na listę dyskusyjną na stronie www - czyli tutaj

Zapisanie na listę dyskusyjną oznacza, że na twój mail - będzie wysyłane po kilkanaście maili dziennie z wiadomościami z Wandystanu. Jeżeli uważasz, że z jakiś powodów jest to dla Ciebie uciążliwe - warto zastanowić się nad założeniem osobnego adresu e-mail - specjalnie dla Wandystanu, albo też założenie e-maila na www.yahoo.com Założenie maila na yahoo umożliwia przeglądanie wiadomości z poziomu strony www listy dyskusyjnej. Ja na przykład - czytam listę jedynie przez strony www, mając ustawioną opcje no-mail - przez co na moją skrzynkę pocztową nie docierają żadne listy z naszego forum. W każdej chwili można skontaktować się z władzami Wandystanu - a te przeprowadzą odpowiednie zmiany (najlepiej wysyłając e-mail na listę dyskusyjną)

Po trzecie należy zalogować się na panel mieszkańca. Od razu informuję, że nasze państwo postało dopiero 2 miesiące temu - i tylko niektóre opcje są tam dostępne - jednak z każdym dniem pojawiają się nowe możliwości - dlatego proszę o wyrozumiałość.

Po czwarte w celu uzyskania praw politycznych - należy złożyć wniosek o nadanie obywatelstwa. Wniosek ten należy złożyć na liście dyskusyjnej lub wysyłając maila Mandragorowi Socjogramu

Po piąte warto poznać Wandejczyka z dłuższym stażem - najlepiej kontaktując się z nim poprzez komunikator. Chętnie udzielę porad osobom nowym w v-swiecie pod numerem gg: 2678506, a jeszcze chętniej w programie tlen. Mój tlenowy profil to : khandkruper. Odpisuje także na każdy mail wysłany pod adres khand@go2.pl

Państwo nasze rozwija się dynamicznie - i z każdym dniem będą pojawiać się nowe atrakcje - liczę na to, że nowi mieszkańcy przyczynią się do rozwoju naszej Ludowej Ojczyzny - każda inicjatywa jest ważna - jedyne ograniczenie stanowi wyobrażna - w świecie wirtualnym powstawały muzea, kluby sportowe, literackie, zakłady hazardowe, kościoły, ogrody zoologiczne - słowem Ty też możesz stworzyć coś nowego!

(-) Piotr Khand Krupiński
Mandragor Jutrzenki

Rodzyny

Komentarze