| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Wto 18:21, 18 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Praha po trzykroć!
Budapeszt czy Warszawa? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Wto 18:53, 18 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Wawa
Wisła, czy Odra (chodzi mi o rzeki)? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Wto 19:08, 18 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Odra - bliżej
Zwinger czy Wawel? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Śro 16:53, 19 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Zwinger to czeskie zdaje się, a niech i będzie!
Zamek w Książu, czy Malborski? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Śro 18:22, 19 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Sprostowanie: Zwinger w Dreżnie się znajduje
Zamek w Książu!
Fidiasz czy Michal Anioł? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Śro 18:26, 19 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Anioł!
Van Gogh czy Salvador Dali? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Śro 18:30, 19 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
trudny wybór, i tego cenie i tamtego lubie:) ale tym razem Van Gogh!
Wyczółkowski czy Chełmoński? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Śro 19:45, 19 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Kurna, malarze zapewne, a z malarzy najlepszy jest Czesio
Kabaret, czy humoreska? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Czw 9:39, 20 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
kabaret (np Ani MruMru)
Maciej Wójcik, czy Marcin Wójcik? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Czw 13:53, 20 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Marcin Wójcik!!!
Katarzyna Pakosińska czy Joanna Kołaczkowska (Hrabi)? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Czw 18:57, 20 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Pakosa rulez;)
Z. Laskowik, czy J. Pietrzak? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcel Hans
Mieszkaniec
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Czw 20:05, 20 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Pietrzak
kartofle czy pyry? _________________ (-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Pią 10:52, 21 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
kartofle;)
tuchcie czy papucie?
----------------
REKLAMA! Zapraszam do czytania 1 numeru VIESTI _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
D-Perez
Obywatel
Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 526
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Santiago de Metropolis
|
Wysłany: Pią 15:27, 21 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
papucie
Bieda rodem z Ciprofloksji czy uważanie się za lepszych rodem ze Scholandii? _________________ książę David Perez
TAK! Czytajcie [link widoczny dla zalogowanych] wywiad ze mną!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Pią 15:42, 21 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Scholandia!
Morinia czy Nowal?
P.S. Co to jest ciprofloksja? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |