Forum  Strona Główna



 

X czy Y
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 53, 54, 55  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Lene / Karczma "Lene"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Pią 21:09, 14 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy Korony!

Śnieżka czy Szrenica?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juan Samir
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 2242
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Vetograd (Nowal)

PostWysłany: Pią 21:10, 14 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śnieżka - bo się z jedzeniem kojarzy

Berlin Zachodni czy Makumba?
_________________
Juan Samirović el-Guevara de Vetonija

Płomienne zorze budzą mnie ze snu
Giełdowy ranek, informacji szum
Z radiem na uszach i wartości swej
W pełni świadomy, świadomy, że hej!

http://www.youtube.com/watch?v=LQ6rZWJyB08


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Pią 21:13, 14 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Berlin Zachodni - lepsza!


Kazik czy Maleńczuk?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juan Samir
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 2242
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Vetograd (Nowal)

PostWysłany: Sob 10:17, 15 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazik

UEFA czy FIFA? xD
_________________
Juan Samirović el-Guevara de Vetonija

Płomienne zorze budzą mnie ze snu
Giełdowy ranek, informacji szum
Z radiem na uszach i wartości swej
W pełni świadomy, świadomy, że hej!

http://www.youtube.com/watch?v=LQ6rZWJyB08


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
borixon
Obywatel



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Lene

PostWysłany: Sob 12:01, 15 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UEFA
MTV czy VIVA polska?
_________________
kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Sob 14:42, 15 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MTV częściej ogladam

turystycznie teraz: Norwegia czy Szwecja?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 11:01, 16 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tam, Norwegia, nie cierpię Szwedów od czasu oblężenia Częstochowy i uprowadzenia polskich białogłów.
Oslo, czy Bergen?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Nie 16:43, 16 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bergen, mniej ludzi na ulicach.

rajd pieszy czy rowerowy?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 17:39, 16 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rajd pieszy to włóczęga, więc odpowiedź jest w pytaniu, że rowerowy! Zaczynasz czary odprawiać Biała Wilczyco? Very Happy
Czary, czy gusła?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Nie 18:33, 16 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czary - skuteczniejsze Smile


Białe żagle czy Żółta łódź podwodna ?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 19:45, 17 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yellow Submarine - muzyka klasyczna, to jest to, aczkolwiek już nieco nudnawa Smile
Saturday Night Fever, czy Grease? Jak juz klasyke rozpatrujemy.
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Wto 7:20, 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorączka sobotniej nocy, drugiego nie kojarze Sad

Jane Marple czy Sherlock Holmes?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
borixon
Obywatel



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Lene

PostWysłany: Wto 10:34, 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holmes!
Trylogia H. Sienkiewicza, czy trylogia JRR Tolkiena?
_________________
kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Marcel Hans
Mieszkaniec



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 14:03, 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sienkiewicz

Gdańsk czy Toruń?
_________________
(-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 18:12, 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toruń, mniej metropolitarny!
Kraków, czy Praha?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Lene / Karczma "Lene" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 53, 54, 55  Następny
Strona 36 z 55

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin