| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Pią 21:09, 14 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Trzy Korony!
Śnieżka czy Szrenica? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|
|
 |
Juan Samir
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 2242
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Vetograd (Nowal)
|
Wysłany: Pią 21:10, 14 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Śnieżka - bo się z jedzeniem kojarzy
Berlin Zachodni czy Makumba? _________________ Juan Samirović el-Guevara de Vetonija
Płomienne zorze budzą mnie ze snu
Giełdowy ranek, informacji szum
Z radiem na uszach i wartości swej
W pełni świadomy, świadomy, że hej!
http://www.youtube.com/watch?v=LQ6rZWJyB08
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Pią 21:13, 14 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Berlin Zachodni - lepsza!
Kazik czy Maleńczuk? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Juan Samir
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 2242
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Vetograd (Nowal)
|
Wysłany: Sob 10:17, 15 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Kazik
UEFA czy FIFA? xD _________________ Juan Samirović el-Guevara de Vetonija
Płomienne zorze budzą mnie ze snu
Giełdowy ranek, informacji szum
Z radiem na uszach i wartości swej
W pełni świadomy, świadomy, że hej!
http://www.youtube.com/watch?v=LQ6rZWJyB08
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Sob 12:01, 15 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
UEFA
MTV czy VIVA polska? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Sob 14:42, 15 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
MTV częściej ogladam
turystycznie teraz: Norwegia czy Szwecja? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Nie 11:01, 16 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
I tam, Norwegia, nie cierpię Szwedów od czasu oblężenia Częstochowy i uprowadzenia polskich białogłów.
Oslo, czy Bergen? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Nie 16:43, 16 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Bergen, mniej ludzi na ulicach.
rajd pieszy czy rowerowy? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Nie 17:39, 16 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Rajd pieszy to włóczęga, więc odpowiedź jest w pytaniu, że rowerowy! Zaczynasz czary odprawiać Biała Wilczyco?
Czary, czy gusła? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Nie 18:33, 16 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Czary - skuteczniejsze
Białe żagle czy Żółta łódź podwodna ? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Pon 19:45, 17 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Yellow Submarine - muzyka klasyczna, to jest to, aczkolwiek już nieco nudnawa
Saturday Night Fever, czy Grease? Jak juz klasyke rozpatrujemy. _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Wto 7:20, 18 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Gorączka sobotniej nocy, drugiego nie kojarze
Jane Marple czy Sherlock Holmes? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Wto 10:34, 18 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Holmes!
Trylogia H. Sienkiewicza, czy trylogia JRR Tolkiena? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcel Hans
Mieszkaniec
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Wto 14:03, 18 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Sienkiewicz
Gdańsk czy Toruń? _________________ (-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Wto 18:12, 18 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Toruń, mniej metropolitarny!
Kraków, czy Praha? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |