| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Marcel Hans
Mieszkaniec
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Nie 14:40, 09 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Poznań
Socjalizm czy kapitalizm? _________________ (-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Marcel Hans dnia Nie 14:40, 09 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|
|
 |
Daniel Saryoni
Skrijat Wszechsławii

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 4022
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowy Galindion
|
Wysłany: Nie 14:44, 09 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
esz ty
socjalizm
komuna paryska czy komuna chrześcijańska?  _________________ Chcę się weselić, pić wino, słuchać muzyki, a potem zasnąć z uwieńczoną głową...
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcel Hans
Mieszkaniec
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Nie 14:59, 09 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
komuna paryska to jasne
Hanys czy gorol?  _________________ (-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Daniel Saryoni
Skrijat Wszechsławii

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 4022
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowy Galindion
|
Wysłany: Nie 15:01, 09 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Gorol
Kaszubi czy Łemkowie?  _________________ Chcę się weselić, pić wino, słuchać muzyki, a potem zasnąć z uwieńczoną głową...
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcel Hans
Mieszkaniec
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Nie 15:03, 09 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
eh Ty
Kaszub
Matura ze śląskiego i kaszubskiego czy tylko z kaszubskiego? _________________ (-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Nie 15:34, 09 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
z łemkowskiego też
Ludwik Bourbon, czy Talerz? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcel Hans
Mieszkaniec
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Nie 16:00, 09 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Talerz
Trybunał Ludowy czy sąd zwykły? _________________ (-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Wto 11:05, 11 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
sąd
Sejm czy Senat? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcel Hans
Mieszkaniec
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Śro 17:10, 12 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
rady ludowe
Niemiecki czy rosyjski? _________________ (-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Czw 15:25, 13 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
rosyjski- łatwiejszy
Berlin vs Moskwa (MOCKBA) _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Czw 16:31, 13 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
MOCKBA
NY, czy Paris? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Czw 20:09, 13 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Oczywiście, że New York! wieksze mozliwosci w dziedzinie kultury i sztuki.
Tokio czy Pekin? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Pią 2:24, 14 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Pekin
No jak geograficznie, to...
Łaziska Górne, czy Gliwice? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Pią 20:50, 14 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Gliwice, kojarzą mi sie z radiostacją
Karpacz czy Szklarska Poręba? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Pią 21:00, 14 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Karpacz, ładniejszy!
Jak górami, to:
Wysoka, czy Trzy Korony? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |